Czym udekorować okna?

dekoracje okienne katowice

Dobrze urządzone wnętrze to dbałość o każdy szczegół. Pomieszczenia w stylu nowoczesnym wymagają dobrania odpowiednich kolorów, zachowania minimalizmu, ale także akcentowania aranżacji dzięki dobrze dobranym detalom. Jednym z nich jest właśnie zadbanie o odpowiednią dekorację okienną.

Firany i zasłony kojarzą nam się przede wszystkim z tradycyjnym wnętrzem. Tworząc wnętrze nowoczesnego salonu często unikamy zawieszania w oknach dekoracyjnych tkanin…Niekiedy jednak daje nam to  ciekawy efekt, a zastosowanie jakiegoś rodzaju zasłon może być konieczne, ze względu na potrzebę regulowania dopływu światła oraz chęć zachowania prywatności. Rozwiązaniem, które doskonale wpasuje się w minimalistyczny wystrój pomieszczenia, będzie zrezygnowanie ze standardowej dekoracji okiennej w postaci ażurowej firanki i wzorzystej zasłony. Zamiast tego, lepiej zdecydować się tylko na jeden rodzaj tkaniny. Doskonale wyglądać będzie zasłona z materiału o jednolitym kolorze, dopasowanym do koloru ścian.

Jeżeli nadal się zastanawiamy czym udekorować okna. Inną dekoracją okienną wpisującą się w nurt minimalizmu, prostoty i funkcjonalności są rolety. Do wyboru mamy tkaniny gładkie lub wzorzyste. Ich kolor powinien być dobrany do wystroju wnętrza. Mamy również wiele rodzajów rolet które możemy wykorzystać w naszym wnętrzu. Rolety dzień noc, rolety plisowane, rolety rzymskie oraz inne dają nam możliwość dużego wyboru. Nie zapominajmy, że każda roleta powinna współgrać z całym wnętrzem, a więc nawiązywać do innych elementów wyposażenia wnętrza. Nowoczesne rolety montowane być mogą w oknach o każdym kształcie i wielkości.

W naszym sklepie CO DO OKNA Katowice znajdziesz wiele produktów dekoracji okiennych, dzięki którym na pewni będziesz wiedzieć czym udekorować swoje okna. Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty