Plisy

Innowacyjne rozwiązanie, które dostosuje się do każdego wnętrza.

Wszyscy z znają rolety oraz żaluzje. Nie wszyscy wiedzą jednak o istnieniu innego, innowacyjnego wariantu, jakim są plisy.

Plisy umożliwiają przysłanianie wybranej części okna, a przy tym świetnie sprawdzą się w zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Ogromny wybór wzorów i materiałów pozwala na dopasowanie ich do każdego gustu. Odwiedź nasz sklep w Katowicach i udekoruj okna w piękne plisy.

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Rolety plisowane to połączenie żaluzji i rolet, które w nietypowy sposób gwarantują oryginalną kreację. Plisy okienne mogą zostać skonfigurowane specjalnie dla Ciebie, w nietypowych kształtach oraz z różnorodnych tkanin, a to wszystko wraz z funkcjonalnym zastosowaniem. Dzięki swojej konstrukcji mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien w tym również, na oknach dachowych i w ogrodach zimowych. Są najbardziej wszechstronnym produktem, mogą być montowane we wnękach, a także na oknach i w przestrzeniach o nietypowym kształcie. Wraz z nami możesz stworzyć coś specjalnego. Przyjdź i znajdź swoje rolety plisowane w Co Do Okna Katowice.

Zalety

Plisy to najbardziej uniwersalny sposób, aby udekorować swoje okno. Możemy zasłonić nimi dowolny fragment okna, a wybór tkanin jest ogromny. Mogą to być tkaniny dekoracyjne, ale również i takie, które w pełni ochronią mieszkanie przed słońcem. Do zastosowania niemal w każdym pomieszczeniu, w nowoczesnym i eleganckim wydaniu, a wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie produktu. Oferowane przez nas plisy wykonane są z tworzyw z warstwą antystatyczną, co pozwala na zniwelowanie ilości osiadanego kurzu. Sposobem regulowania wysokości zaciągania rolet plisowanych, obok systemu sterowania za pomocą uchwytów, jest system montażowy za pomocną sznurków.  Odwiedź nasz salon i zobacz rolety plisowane w Co Do Okna Katowice.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji