Markizy

Idealny, aby ograniczyć swój balkon, taras czy witrynę sklepową, przed nadmiarem słońca.

Markizy balkonowe i tarasowe coraz częściej pojawiają się w naszych domach. To praktyczne oraz eleganckie rozwiązanie, aby ochronić się przed nadmiernym słońcem czy drobnym deszczem.

To również prosty i szybki sposób, aby udekorować swój dom. Najlepszy sposób, aby Twój balkon zyskał nieco na prywatności i stał się miejscem błogiego odpoczynku bez ostrego słońca. Przyjdź i zobacz nasze markizy balkonowe i tarasowe. W ofercie Co Do Okna znajdziesz szeroki wybór kolorystyki oraz modeli markiz.

Markizy balkonowe CoDoOkna

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Markizy tarasowe i balkonowe są skuteczną ochroną i idealnie sprawdzają się w czasie upalnych i pełnych słońca dni. Wykonane są z najwyższej jakości tkanin, które są wytrzymałe w najcięższych warunkach atmosferycznych i nie przepuszcza tak szkodliwych dla nas promieni słonecznych UV. Kto zdecydował się na tego typu osłonę przeciwsłoneczną wie, że potrafi ona w niepowtarzalny sposób odmienić przestrzeń tarasu lub balkonu. Poza funkcją ochronną, mogą spełniać również funkcję estetyczną i dekoracyjną. W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju kolory i wzory, które dobierzemy do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon i wybierz markizy w Co Do Okna Katowice

Zalety

Markizy tarasowe i balkonowe dostępne w naszym salonie zapewniają nie tylko ochronę przez upałami, deszczami i wiatrem. Rozjaśniają i ozdabiają nasze domy. Markiza pozwoli Ci pracować przy komputerze bez zasłaniania okien, a nawet zjeść posiłek przy małym deszczu pod rozłożoną tkaniną. Najwyższa jakość to dewiza naszej firmy! Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnio-europejskich producentów. Znajdź najlepsze markizy w CoDoOkna Katowice. 

Sposób sterowania

Zamówienie

Galeria naszych realizacji