Rolety rzymskie softline – co to jest? CoDoOkna Katowice

Na rynku dekoracji okiennych jednym z nowych produktów podbijających serca klientów stały się Rolety Rzymskie Softline. Co to jest i czy warto skusić się na alternatywę klasycznych rolet rzymskich?

Wielu z nas kojarzy co to są rolety rzymskie – to aktualnie najbardziej popularne rolety, które uzupełniają każdy styl aranżacji wnętrza. Rolety rzymskie w CoDoOkna można uszyć z przeróżnych materiałów – zarówno firankowych oraz zasłonowych.

Klasyczne rolety rzymskie montowane są zazwyczaj do ścian, sufitu, karnisza lub na bezinwazyjnych uchwytach na ramę okna. I tutaj pojawia się podstawowa różnica w najnowszym hicie w salonie CoDoOkna w Katowicach.

Rolety Rzymskie Softline to połączenie tradycyjnej rolety rzymskiej z mechanizmem plis Top-Line pozwalającym na montaż we wnęce szybowej.
Zastosowany mechanizm pozwala na obsługę góra-dół, czyli zasłanianie w dwie strony.

Zaletą rolet rzymskich jest to, że można zamontować je na oknach o niewielkiej powierzchni ścian, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na zawieszenie typowych zasłon czy firanek. Po podniesieniu tworzą dekoracyjny lambrekin, natomiast po opuszczeniu tkanina jest całkowicie rozprostowana i gładka. Montaż rolet rzymskich softline możliwy jest bezinwazyjny oraz w oknach dachowych.

Modele rolet rzymskich softline

Model 1 – roleta rzymska softline bez poziomych fiszbin, w której zastosowano taśmy pionowe.

Model 2 – roleta rzymska softline z poziomymi fiszbinami umieszczonymi w transparentnej taśmie przyszytej z tyłu rolety. Przy użyciu dodatkowych linek prowadzących, może być zastosowana w oknach dachowych. 

Model 3 – roleta rzymska softline z poziomymi fiszbinami umieszczonymi w zaszewkach z tyłu rolety. Przy użyciu dodatkowych linek prowadzących, może być zastosowana w oknach dachowych. 

Model 4 – roleta rzymska softline z poziomymi fiszbinami umieszczonymi w zaszewkach z przodu rolety.

Zapraszamy do CoDoOkna w Katowicach – przyjdź i sprawdź naszą ofertę rolet rzymskich. Znajdziesz nas na Jankego 64. 

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty