Rolety Elektryczne

Nigdy więcej linek i sznurków, w które możesz się zaplątać.

Technologia stanowiąca integralną część Twojego domu.

Nowoczesność, połączone ze standardem usług to na pewno nieodzowne elementy rolet elektrycznych. Automatyka zapewnia wygodę i wprowadza nową funkcjonalność w domu.

rolety elektryczne katowice

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Rolety elektryczne posiadają estetyczne i ekskluzywne wykonanie z jedyny w swoim rodzaju systemem. Rozważając dobór rolet pod względem wygody obsługi, rolety elektryczne są znacznie lepszym rozwiązaniem. Automatyczne podnoszenie lub opuszczanie się rolet wymaga jedynie naciśnięcia przycisku. Automatyka daje możliwość podnoszenia wszystkich rolet jednocześnie, a nawet ustawienie sprecyzowanego czasu, w którym rolety będą się otwierały. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon – ul. gen. Waltera Jankego 64, Katowice.

Zalety

Podstawową zaletą rolet elektrycznych jest możliwość programowania oraz łatwość w obsłudze całego systemu. Są montowane zazwyczaj przy sufitach przez co są mało widoczne. Sposób działania osłon zewnętrznych nie należy do skomplikowanych czynności. Posiadają łatwość obsługi i programowania systemu, dzięki czemu możemy połączyć je z naszym smarfonem i sterować z dowolnego miejsca.

Czas realizacji

Ok. 3 tygodnie.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji