Rolety

Najbardziej popularny wybór wśród naszych klientów.

Współczesne rolety są znane i lubiane w każdym domu. To najbardziej klasyczne rozwiązanie, jeśli chodzi o osłonę naszego pomieszczenia. Nie brakuje im również interesujących kolorów oraz wzorów.

Praktyczność i funkcjonalność to prosta definicja rolet. Współpracujemy z wieloma polskimi topowymi producentami tkanin używając komponentów najwyższej jakości. Coraz większą popularnością cieszą się funkcjonalne rolety dzień/ noc, dzięki którym możemy stworzyć prosty i nowoczesny wystrój. Odwiedź nasz salon Co Do Okna i wybierz idealne rolety dla siebie.

rolety katowice

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Najbardziej popularnym wybórem wśród naszych klientów są rolety wewnętrzne. Fantastycznie współgrają z firankami, ale mogą pełnić również główną rolę w Twoim oknie. Rolety to ogromna różnorodność, w której z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Różne zastosowanie, kolory i wzory. W opcji dodatkowej roletę materiałową wolno wiszącą można wzbogacić o kasetę maskującą. Kaseta maskująca rolety nadaje estetyczny wygląd oraz zabezpiecza tkaninę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. W Co Do Okna doradzimy Tobie, jakie dobrać materiały i kolory, aby uzupełniały wnętrze pięknie wyglądały. Każda nasza roleta to indywidualny projekt, który jest uzgadniany z klientem. Zobacz nasze rolety w kasecie w Co Do Okna Katowice. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon. 

Zalety

Dzięki zamontowaniu w pomieszczeniu rolet wewnętrznych, możemy być pewni zmniejszenia efektu nasłonecznienia, kiedy rolety zostaną opuszczone, przez co chronią refleksami na ekranach telewizora czy monitora. Podkreślają charakter wnętrza, wprowadzając do niego ciepło i komfort. Decydując się na założenie rolet wewnętrznych na swoich oknach, nie musimy zakładać dodatkowo firanek. Nadadzą one wnętrzu przestronności i z pewnością nie zajmą tyle miejsca do standardowe zasłony lub firanki. Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach materiałowych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Zaletą rolet jest również montaż kasety maskującej, dzięki czemu roleta jest prawie niewidoczna, a nasze rolety w kasecie w Co Do Okna Katowice to najbardziej profesjonalny wybór. 

Czas realizacji

Ok. 3 tygodni.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji