Rolety Wolnowiszące

Szczególnie polecane są do zasłaniania dużych powierzchni okiennych.

Rolety wolnowiszące montuje się do ściany lub sufitu.

Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety pasują niemal do każdego wnętrza i stylu. Znakomicie sprawdzają się w starym budownictwie, gdzie nie ma możliwości montażu mini rolet..

rolety wolnowiszące katowice

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Rolety wolnowiszące to popularny sposób na zasłonięcie okien. Montuje się je często poza wnęką okna, tym samym tworząc spójną całość z wystrojem wnętrza. Rolety wolnowiszące można wykorzystać nie tylko do zasłaniania okien, ale również do ukrycia większych powierzchni np. wnęk czy regału. Są jednym z najtańszych rozwiązań na rynku i posiadają ogromną różnorodność, w której z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Różne zastosowanie, materiały, kolory i wzory. Dzięki swojej mobilności rolety wolnowiszące są łatwe w konserwacji i czyszczeniu. W Co do okna doradzimy Tobie, jakie dobrać materiały i kolory, aby uzupełniały wnętrze. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon – ul. gen. Waltera Jankego 64, Katowice.

Zalety

Dzięki zamontowaniu w pomieszczeniu rolet wolnowiszących, możemy być pewni zmniejszenia efektu nasłonecznienia, kiedy rolety zostaną opuszczone, przez co chronią refleksami na ekranach telewizora czy monitora. Podkreślają charakter wnętrza, wprowadzając do niego ciepło i komfort. Są montowane także do sufitu, więc bez trudu ukryją wnękę w pomieszczeniu, czy regał z prywatnymi rzeczami. Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach materiałowych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu.

Czas realizacji

Ok. 3 tygodni.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji