ZASŁONY I FIRANY

Odpowiednia dekoracja okna to klucz do perfekcyjnej aranżacji całego wnętrza.

Zasłony i firany to idealne rozwiązanie dekoracji okiennych dla osób, które cenią sobie piękno, elegancję, a przy tym dbają o to, aby ich dom był wypełniony pozytywną energią.

Bogactwo kolorów, wzorów i wymiarów sprawia, że z łatwością dopasujemy zasłony, bądź firany do stylu Twojego wnętrza. Jeżeli zdecydowałeś się na zmianę aranżacji swoich okien, ale kompletnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Chcesz, aby Twoje okna udekorowały piękne, ekskluzywne karnisze, firany lub zasłony tylko nie wiesz, jakie wybrać? Gdzie indziej, jeśli nie u nas, z pytaniem „Co do okna”? Zachęcamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego salonu dekoracji okiennych CODOOKNA w Katowicach.

Zasłony 100% lnu

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem wnętrza jest okno. Nie sposób wyobrazić sobie dobrze zaaranżowanego mieszkania, w którym okno pozbawione byłoby wyrazu oraz wspaniałej oprawy. Takie wnętrza wydają się surowe i puste. Zmienić mogą to zasłony oraz firany, które sprawiają, że wraz ze swoimi bliskimi poczujesz się w pomieszczeniu przytulnie i z chęcią będzie się w nich przebywać. W naszym asortymencie posiadamy również szeroki wybór karniszy. Jeśli dobrze dobierzemy wzory i kolor tkanin do dekoracji okiennych wnętrze będzie posiadać swój niepowtarzalny urok. W CoDoOkna Katowice znajdziesz zasłony, firany i dekoracje okienne. Robimy realizacje na wymiar, dzięki czemu możemy zagwarantować, że efekt będzie dopasowany idealnie pod naszego klienta.

Materiały

W CoDoOkna zapewniamy szeroki wybór kolorów oraz wysokiej jakości tkanin, prosto od najlepszych firm europejskich na rynku. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, co przydatne, aby stworzyć kompletną aranżację okna oraz Twojego wnętrza. 

Czas realizacji

Ok. 3 tygodni.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji