Rolety Dzień/Noc

Wprowadzić do swojego mieszkania nastrój zgodny z własnym zapotrzebowaniem.

Rolety dzień i noc królują w modnych wystrojach wnętrz. Wiele osób sięga po ten sposób, bo jest on nie tylko funkcjonalny, ale i bardzo elegancki.

Ciemniejsze i jasne pasy tworzą stylową dekorację okna, doskonale wpisując się w wystrój minimalistyczny, awangardowy czy klasyczny. Żadna z osłon przeciwsłonecznych okna nie zapewni ci tak fascynującej gry światłem jak rolety dzień/noc.

Rolety dzień noc Katowice

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Rolety dzień/noc to jedno z najnowszych rozwiązań na rynku. Dzięki nim Twoje okno oraz wnętrze zyska nowe, atrakcyjne oblicze. Ich funkcjonalny system pozwala z łatwością regulować dostęp światła do wnętrza Twojego pokoju według własnych potrzeb. Wszystko to dzięki naprzemiennego układu tkaniny transparentnej oraz zaciemniającej. Roleta z powodzeniem może być montowana w mieszkaniach z wysokim sufitem. Rolety dzień noc mogą być montowane bezinwazyjnie lub za pomocą specjalnych kołków i wkrętów. Sam montaż nie jest skomplikowany i może być inwazyjny, jak również bezinwazyjny. W CoDoOkna Katowice oferujemy również rolety dzień noc robione również na wymiar.

Zalety

Zbudowane są z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów (zaciemniających i transparentnych) i pozwalają wygodnie regulować poziom natężenia światła we wnętrzach. W łatwy sposób możemy stworzyć w swoim domu lekko przyciemniony klimat. Rolety dzień noc to idealne rozwiązanie, gdy chcemy w przyjemny sposób spędzić wolny czas nie podnosząc rolet, a mając dostęp światła słonecznego w domu. Promienie słoneczne nie będą nam przeszkadzać, a przy tym w domu nie zapanuje mrok.

Czas realizacji

Ok. 3 tygodni.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji