Rolety Rzymskie

Atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązanie, które może przykuć uwagę każdego.

Rolety rzymskie to doskonały sposób, aby udekorować okna i przystroić wnętrze mieszkania, bez względu na jego styl.

Bogactwo materiałów, jakimi dysponujemy zapewnia idealnie dopasowanie do Twojego wnętrza oraz solidność produktu. Twoi goście będą zachwyceni aranżacją pomieszczenia, jakie wspólnie z nami stworzysz.

Roleta rzymska

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Roleta rzymska uszyta jest z tkaniny, która podczas podnoszeniu zwija się w przepiękne fałdy. Może być sterowana za pomocą koralików lub dzięki napędowi elektrycznemu, co pozwala nam łatwo regulować przepływ światła. Montaż rolety rzymskiej pozwala nam na wiele rozwiązań w mocowaniu– do ściany, do sufitu, a nawet na ramie okiennej. W dodatku same rolety są niesamowicie proste w utrzymaniu idealnej czystości. Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach, gdzie pomożemy dobrać idealne materiały do Twojego okna.

Zalety

Montaż rolety rzymskiej możliwy jest do ściany, do sufitu, na ramie okna, do wspornika karnisza – w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. Zaletą rolet rzymskich jest również to, że można zamontować je na oknach o niewielkiej powierzchni ścian, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na zawieszenie typowych zasłon czy firanek. Po podniesieniu tworzą dekoracyjny lambrekin, natomiast po opuszczeniu tkanina jest całkowicie rozprostowana i gładka.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji