Rolety Wielkogabarytowe

Idealnie nadają się do zasłonięcia dużych okien.

Zapewniają prostą kontrolę światła dużych powierzchni okiennych.

Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety stanowią ozdobę dużych wnętrz. Znakomicie sprawdzają się w nowoczesnym i starym budownictwie, gdzie nie ma możliwości montażu mini rolet.

Rolety wielkogabarytowe katowice

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Duży rozmiar okien często wyklucza zastosowanie tradycyjnych przesłon. W takiej sytuacji pomocne mogą być właśnie rolety wielkogabarytowe, ponieważ trudno sobie wyobrazić inne przysłony na dużych oknach biegnących od podłogi do sufitu, które nierzadko posiadają również kilkumetrową szerokość. Obsługa do tak dużych rolet zwykle odbywa się elektrycznie – za pomocą pilota. W Co do okna doradzimy Tobie, jakie dobrać materiały i kolory, aby uzupełniały wnętrze. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon – ul. gen. Waltera Jankego 64, Katowice.

Zalety

Rolety wielkogabarytowe doskonale sprawdzą się przy przesłanianiu dużych powierzchni: witryn okiennych, wnęk, regałów, a także jako ekran projekcyjny. Bez trudu ukryją wnękę w pomieszczeniu, czy regał z prywatnymi rzeczami. Rolety wielkogabarytowe montowane są przy sufitach lub na ścianach. Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach materiałowych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu.

Czas realizacji

Ok. 3 tygodni.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji