Plisy I Rolety Dachowe

Wyjątkowy charakter i klimat w pomieszczeniach znajdujących się na poddaszach.

Plisy i rolety dachowe to innowacyjny system dekoracji okiennych do okien dachowych.

Plisy oraz rolety dachowe umożliwiają przysłanianie wybranej części okna, a przy tym świetnie sprawdzą się w zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Ogromny wybór wzorów i materiałów pozwala na dopasowanie ich do każdego gustu. Odwiedź nasz sklep Co Do Okna w Katowicach i udekoruj okna dachowe w piękne plisy oraz rolety.

rolety dachowe Katowice

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Sposób montażu

Opis

Plisy oraz rolety dachowe, podobnie jak zwykłe rolety okienne to połączenie żaluzji i rolet, które w nietypowy sposób zapewniają oryginalną kreację. Rolety dachowe są specjalnie skonfigurowane pod okno dachowe i mogą być w nietypowych kształtach oraz stworzone z różnorodnych tkanin, a to wszystko wraz z funkcjonalnym zastosowaniem. Dzięki swojej konstrukcji mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien. Są najbardziej wszechstronnym produktem wśród dekoracji okiennych. Wraz z nami możesz stworzyć coś specjalnego i udekorować swoje okna. Przyjdź i przekonaj się sam. Rolety dachowe Co Do Okna Katowice to szeroki wybór dla Twojego okna. 

Zalety

Plisy i rolety dachowe to najbardziej uniwersalny sposób, aby udekorować swoje okno dachowe. Możemy zasłonić nią dowolny fragment okna, a wybór tkanin jest ogromny. Mogą to być tkaniny dekoracyjne, ale również i takie, które w pełni zapewniają ochronę przed słońcem. Przez okna dachowe wpada duża ilość promieni słonecznych powodując nagrzanie pokoju, a dzięki plisom i roletom z powłokami odbijającymi promienie słoneczne można obniżyć temperaturę  wnętrz pomieszczenia. Do zastosowania niemal w każdym pomieszczeniu, w nowoczesnym i eleganckim wydaniu, a wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie produktu. Odwieź nasz sklep Co Do Okna Katowice i wybierz rolety dachowe dla siebie. 

Zamówienie

Galeria naszych realizacji