MOSKITIERY

Spokojny sen w upalne dni

Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi wykonane z gęstej siatki, chroniące wnętrza budynku przed owadami.

Wiele osób z niecierpliwością czeka na lato. Długie wieczory, ciepłe noce i zasłużony wypoczynek. W sezonie wiosenno-letnim ogromną przyjemnością jest zasypianie przy otwartym lub uchylonym oknie, z lekkim powiewem chłodu na policzkach i echem cykania świerszczy. Nierzadko ten sielankowy obrazek zaburza ciche bzyczenie tuż przy uchu, które automatycznie niszczy radość z zasypiania. Nie trzeba jednak rezygnować z otwarcia okien ani stosować niekorzystnych dla zdrowia chemicznych środków. Świetnym rozwiązaniem jest moskitiera, która zapobiega dostawaniu się owadów do wnętrza domu. Zachęcamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego salonu dekoracji okiennych CO DO OKNA Katowice. 

Moskitiera plisowana balkon

Dostępne rodzaje

Ramkowe – Przesuwne – Plisowane

Sposób montażu

Opis

Odpowiednia moskitiera skutecznie zabezpieczy ciebie oraz twoich najbliższych przed natrętnymi i niebezpiecznymi owadami: jak np. muchy, komary, osy czy szerszenie. Do wybory mamy moskitiery w różnych rozmiarach, mocowanie do ościeżnic z oknami uchylanymi zarówno do wewnątrz jak i zewnątrz. Posiadamy także siatki przeciw owadom przeznaczone do ochrony otworu drzwiowego i okiennego. Moskitiera sprawdza się rewelacyjnie nie tylko w domu, ale również w przypadku przyczep kempingowych i domków holenderskich. 

Czas realizacji

Ok. 3 tygodni.

Zamówienie

Galeria naszych realizacji