TKANINY TECHNICZNE

Tkaniny przetestowane w najbardziej rygorystycznych testach. Materiały trudnopalne oraz wyjątkowo wytrzymałe spełniające wymagania każdego klienta.

Tkaniny techniczne FR-One to tkaniny przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Materiały te sprawdzą się w każdych warunkach, dlatego polecamy je m.in. do pomieszczeń biznesowych, hotelowych, wycieczkowych, komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej.

Zgodność ze wszystkimi standardami, ekologiczne podejście do tkanin, jakość oraz design, bardzo różnorodne kolekcje i maksymalne bezpieczeństwo, które zapewniają nasze tkaniny. Zachęcamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego salonu dekoracji okiennych CODOOKNA w Katowicach. 

Link do wszelkich standardów, które spełniają tkaniny techniczne znajdziesz TUTAJ.

 

Dostępne materiały

kolor
kolor
kolor
kolor
kolor
kolor

Opis

ZGODNOŚĆ ZE WSZYSTKIMI STANDARDAMI

Tkaniny techniczne FR-One Fire Retardant spełniają najbardziej wymagające standardy przeciwpożarowe na CAŁYM świecie. Tkaniny ognioodporne FR-One są jedną z niewielu tkanin dekoracyjnych na świecie, które są certyfikowane jako moduł E zgodnie z dyrektywą o sprzęcie morskim i są zatwierdzone przez amerykańską straż przybrzeżną.

JAKOŚĆ I DESIGN

Tkaniny od FR-One, które znajdziecie w CoDoOkna to idealne połączenie doskonałości technicznej z jakością i designem, zapewniając entuzjastom wnętrz zarówno inspirację, jak i spokój ducha. Odkryj dekoracyjne kolekcje draperii FR-One o bajecznych przesłonach i przyciemniających właściwościach, które są stale testowane i zapewniają najwyższą gwarancję stylu, bezpieczeństwa i jakości.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Etykieta FR-One poświadcza, że tkanina jest trwale ognioodporna (certyfikat IFR). Tkanina nie została poddana chemicznej obróbce końcowej, dzięki czemu zmniejsza to jej łatwopalność. Tkaniny ognioodporne FR-One są przykładem bezpieczeństwa FR.

RÓŻNORODNE KOLEKCJE

Szeroka gama kolekcji tkanin FR, która daje ogromny wybór pośród tysięcy wzorów i kolorów. Od tkanin szenilowych i welurowych po piękne adamaszkowe i wzorzyste tkaniny zasłonowe, które gwarantują bezpieczeństwo i trwałość w szerokim zakresie środowisk: mieszkaniowych, hotelowych, biurowych, komercyjnych, wycieczkowych i budynków użyteczności publicznej.

 

Materiały

Zgodność ze wszystkimi standardami, ekologiczne podejście do tkanin, jakość oraz design, bardzo różnorodne kolekcje i maksymalne bezpieczeństwo, które zapewniają nasze tkaniny.

Link do wszelkich standardów, które spełniają tkaniny techniczne znajdziesz TUTAJ.

 

Czas realizacji

Ok. 3-4 tygodni.

 

Zamówienie

Galeria naszych realizacji zasłon oraz firan