Szycie Na Wymiar

szyjemy na miarę dodatki do okien

Zawsze szyjemy na wymiar

Większość masowych producentów nie oferuje usług dopasowania swoich wyrobów do indywidualnych potrzeb kupujących. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.Jesteśmy pewni, że takie rozwiązanie to najlepszy wybór dla wielu klientów, którzy zmagają się z doborem idealnych rolet, plis, firan, zasłon oraz innych dekoracji okna. Obecnie produkty, które sprzedajemy są właśnie w większości szyte na wymiar z uwzględnieniem potrzeb i wnętrza naszych klientów. Szycie na miarę to gwarancja oczekiwanego efektu i otrzymania dokładnie takiego produktu, jakiego pożądasz. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, indywidualne podejście do klienta i nieograniczone możliwości w nowoczesnym szyciu.

Szyjemy dekoracje okienne o każdym stopniu trudności – w tej dziedzinie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie straszne nam są okna trójkątne, okrągłe, półkoliste ani poddaszowe – ukośne.

Wiemy, jak bardzo oprawa okna może wpłynąć na styl wnętrza. Dlatego na zamówienie projektujemy i szyjemy zasłony, firany, rolety, plisy i inne dekoracje okna z uwzględnieniem sugestii klienta i specyfiki obiektu, w tym wszelkich krzywizn. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon w Katowicach.

Szyjemy I Projektujemy:

dekoracje okienne katowice

Dekoracje Okienne

U nas zamówisz firany i zasłony uszyte na wymiar, który potrzebujesz dla Twojego wnętrza.

Rolety Rzymskie Katowice

Rolety

Szyjemy na wymiar rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety dachowe oraz wiele innych.

plisy katowice

Plisy

Specjalizujemy się również w Tworzeniu plis na konkretny wymiar, jaki potrzebujesz.

Spersonalizuj Swój Wystrój

tkanina

Wybierz Tkaninę

Po wybraniu rodzaju osłony wewnętrznej, następnym krokiem jaki należy wykonać to dobranie tkaniny, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom i upodobaniom.

dodatki

Wybierz System

W zależności od własnych potrzeb, możesz dobrać system wspomagający specjalnie do siebie. Napędy mogą być instalowane przy wszystkich rodzajach osłon okien: roletach, żaluzjach, roletach rzymskich i zasłonach. Jednym kliknięciem otwierasz lub zamykasz żaluzje lub rolety, przy perfekcyjnym pozycjonowaniu i ustawieniu.

dodatki

Dobierz dodatki

Do idealnie wykończonej aranżacji potrzebne będą jeszcze tylko dobrze dobrane dodatki. Może to być zdobiony karnisz, wyjątkowe poduszki, obrusy, narzuty oraz szeroki wybór pasmanterii. Wybór należy do Ciebie.