Plisy i rolety rzymskie na wymiar Katowice

rolety rzymskie

Plisy okienne lub inaczej rolety harmonijkowe występują w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych. Można je montować na kilka różnych sposobów, gdzie mogą byś zwijane do góry, do dołu, jak i w obu kierunkach równocześnie. Różnorodność wielu opcji sprawia, że plisy można dopasować do każdego wnętrza. Rolety rzymskie są znowu bardziej gustownym elementem wnętrza. Materiał jest zwijany ku górze, tworząc piękne drapowania oraz marszczenia, które nadają stylu aranżacji. Rolety rzymskie mogą byś montowane w otworach okiennych oraz na pojedyńczym skrzydle okna. Ze względu na szeroki wybór materiałów na rynku rolety rzymskie mogą spełniać rolę firany lub zwiewnej ozdoby okna.

Wybór rolet plisowanych (plis) oraz rolet rzymskich sprawia jest bardzo duży na rynku, ale niestety chcąc dobrać idealny rozmiar dla naszego okna nie zawsze mamy możliwość. Dlatego w CO DO OKNA Katowice znajdziesz szeroki wybór możliwości stworzenia plisy i rolety rzymskiej na wymiar. Pomożemy dobrać odpowiednie materiały oraz zapewnimy profesjonalną obsługę.

Zapraszam po plisy i rolety na wymiar do naszego salonu CO DO OKNA Katowice. Szeroki wybór materiałów i kolorów pozwoli wybrać rolety idealnie dopasowane do waszego wnętrza oraz gustu. Każda roleta szyta przez nasza firmę jest najwyższej jakości. Zapozna się z nasza ofertą i odwiedź nasz salon.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty