Zasłony termoizolacyjne – na zimę i lato

Zasłony termiczne CoDoOkna

Zasłony termoizolacyjne od CoDoOkna to bardzo skuteczny sposób, aby poprawić izolacyjność cieplną w naszym domu. Jest to bardzo praktyczny sposób na radzenie sobie z tym problem, gdyż zasłony termiczne świetnie sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą.

ZASŁONY TERMOIZOLACYJNE – ROZWIĄZANIE NA CAŁY ROK

Bardzo często swoje dekoracje okienne trzeba dostosowywać do zmiany klimatu, do którego dochodzi za naszymi oknami. W okresie zimy przez okna dochodzi do znacznych strat ciepła, a latem – przekształcają mieszkanie w duszną szklarnię. Swoim klientom proponujemy całoroczne rozwiązanie – izolujące zasłony termiczne. Tkaniny techniczne blokują dostęp zimna z zewnątrz lub zatrzymują chłód wewnątrz w zależności od pory roku i potrzeb.

Zasłony termoizolacyjne zyskują w ostatnim czasie coraz większy rozgłos i stają się niezwykle popularne. Spytacie dlaczego? Rachunki za ogrzewanie, które spadają, bardzo często odpowiadają na to pytanie, a sam komfort przebywania w domu jest już nieoceniony.

JAK DZIAŁAJĄ TKANINY TERMOIZOLACYJNE?

Techniczna tkanina zaciemniających podszewek i zasłony termicznej została opracowana na wzór koca ratunkowego – zatrzymuje ciepło wewnątrz. Tkaniny termoizolacyjne są łatwe do założenia. Pasują do wszystkich okien i zasłon oraz umożliwiają zmniejszenie rachunków za ogrzewanie nawet o 46%!

Poliester – syntetyczny materiał, który jest często stosowany podczas produkcji odzieży. Jego główne właściwości to niska higroskopijność oraz duża odporność na zaplamienia. Poliester wyjątkowo skutecznie zatrzymuje ciepło, dzięki czemu zasłony stworzone z tego materiału świetnie sprawdzą się w okresie zimowym.

Bawełna – materiał posiadający wyjątkowo dobre właściwości cieplno-izolacyjne, dlatego stosujemy go przy produkcji wielu rodzajów ubrań. Idealnie sprawdza się również jako tkanina na roletę okienną. Tkaniny z bawełny charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu.

Latem w Twoim domu temperatura może być niższa nawet o 7°C.

ZAMÓW POMIAR NA ZASŁONY TERMICZNE OD CODOOKNA

Na darmowy pomiar przyjeżdżamy wraz z wzornikami tkanin. Możecie pisać do nas również na biuro@codookna.pl oraz na naszym Facebooku – facebook.com/codookna. Zapraszamy również do naszego salonu w Katowicach – ul. Jankego 64.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty