Co do okna w kuchni? Klasyczne rolety materiałowe

Rolety materiałowe w kuchni

Rolety materiałowe od wielu lat są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań w kwestii dekoracji okiennej. Wiele osób docenia ich zalety, wszechstronność w użyciu oraz nieodstraszające ceny. Kolorowe rolety materiałowe to doskonała ozdoba każdego wnętrza, która z powodzeniem może zastąpić firany i zasłony, które często zabierają przestrzeń w pomieszczeniu. Rolety materiałowe sprawiają, że pokoje wydają się większe, a również miejsce przy oknie można zagospodarować o wiele wydajniej. Sprawdza się to m.in. w kuchni, która nieustannie pozostaje miejscem, w którym najciężej o dobór odpowiedniej dekoracji okiennej.

ROLETY MATERIAŁOWE W KUCHNI

Co do okna w kuchni? Z pomocą przychodzi roleta materiałowa. W salonie CoDoOkna Katowice znajdą Państwo ogromną ilość materiałów, z których można taką roletę stworzyć na wymiar. Rolety materiałowe fantastycznie pełnią rolę zasłaniającą, dzięki czemu chronią nas przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów z naprzeciwka. W kuchni jest to o tyle przydatna funkcja, gdyż chroni nas również przed słońcem i nagrzaniem pomieszczenia. Podczas gotowania ciepłych posiłków jest to coś przed czym każdy chciałby uciec.

ROLETY MATERIAŁOWE – TRWAŁOŚĆ

Coś o czym myśli każda osoba, która chce stworzyć swoją wymarzoną dekorację okienną w kuchni to na jaki zdecydować się materiał. Warunek najważniejszy – trwałość. Wysokiej jakości rolety wewnętrzne materiałowe przez długie lata pozostaną w nienaruszonym stanie. Wyróżniają się one wysoką wytrzymałością oraz odpornością na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Bez obaw mogą zostać wyeksponowane na promieniowanie UV. Powierzchnia nie ulegnie odbarwieniu, czy też wyblaknięciu. Jest to powszechnie spotykany problem w przypadku pomieszczeń wyeksponowanych na stronę południową. Intensywne promieniowanie słoneczne nie stanowi w tym przypadku żadnego zagrożenia. Kolejnym atutem jest fakt, że rolety materiałowe od renomowanego producenta nie są podatne na przerwanie, czy też inne deformacje. Oczywiście nie traci on swoich właściwości wraz z upływem czasu, a więc jest to zakup, który się opłaca.

OGROMNY WYBÓR TKANIN

Dzięki dostępności w szerokiej gamie kolorów, z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Warto podczas wyboru kierować się przede wszystkim parametrami użytkowymi. Wiele zależy od tego, w jakim pomieszczeniu będą znajdować się osłony okienne. Trzeba uwzględnić, że warunki panujące w niektórych wnętrzach są specyficzne. Mowa tutaj przede wszystkim o kuchni, przedpokoju, czy też łazience. Należy postawić na materiał, który dobrze znosi wilgoć oraz zmienne temperatury.

W salonie CoDoOkna często oferujemy materiały takie jak poliester (bardzo wytrzymały materiał, niepodatny na promienie słoneczne), shantung (jedwabna tkanina, elegancka i pasująca do klasycznych wnętrz) czy też poliamid (materiał z grup syntetycznych, wytrzymały, odporny na słońce, podobny do poliestru).

Rolety materiałowe pojawią się w wielu wariantach. Można postawić na rolety dzień-noc, rolety zaciemniające, rolety mini oraz klasyczne rolety wolnowiszące. Każda pełni inną rolę oraz ma swoje zalety.

ATRAKCYJNE CENY

Jedną z największych zalet, jaką niesie za sobą wybór tego typu osłon, jest ich koszt. Również montaż rolet materiałowych jest niezwykle prosty, nie trzeba dodatkowo dopłacać za usługi fachowca, który zainstaluje wybrany model. Z powodzeniem można to zrobić samodzielnie, a cała procedura nie zajmie więcej niż kilka minut. Jednak cena to nie ich jedyna korzyść oferowanych rolet. Większość modeli w naszym sklepie to produkty, których montaż jest bezinwazyjny. Oznacza to, że nie wymagają wiercenia dziur, kołków ani innych akcesoriów montażowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie uszkodzisz ramy okna ani przylegających do niego ścian czy sufitu.

CO DO OKNA? ROLETY MATERIAŁOWE!

Zapraszamy do salonu w Katowicach – ul. gen. Jankego 64.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty