Markiza tarasowa – cena, jak wybrać

W naszym salonie CoDoOkna Katowice wciąż trwa sezonowa okazja – markiza tarasowa za -20%. Jeśli szukasz dla siebie miejsca, w którym możesz odpocząć i zrelaksować się w komfortowych warunkach, to być może nie trzeba daleko szukać. Wraz z markizą tarasową, Twój taras może stać się prawdziwym azylem.

Markiza tarasowa to też również bardzo skuteczna osłona przed słońcem i deszczem. Markizy tarasowe stosowane są głównie na tarasach, ale mogą być użyte na balkonach, a także przed wejściem do domu lub sklepu. Występują z napędem elektrycznym oraz ręcznym. Markizy tarasowe w CoDoOkna tworzone są specjalnie na wymiarWszystkie osłony markizowe od najlepszego producenta firmy SELT.

NAJLEPSZA MARKIZA TARASOWA DO WYBORU

Markiza Palladio – najczęściej polecana przez nas markiza tarasowa. Możliwa do zamontowania z napędem elektrycznym oraz ręcznym, z dodatkowo wzmocnioną kasetą. Dostępne szerokości od 210 cm do 700 cm oraz wysięgu od 160 cm do 360 cm w zależności od szerokości. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dodatkowo z możliwością zastosowania ramion krzyżowych i podporów teleskopowych.

Markiza Corsica – idealny wybór dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie komfort i najwyższej klasy wygodę. Markiza Corsica dostępna jest tylko i wyłącznie z napędem elektrycznym, a w cenie również oświetlenie LED. Szerokości od 210 cm do 700 cm oraz wysięgu 160 cm do 360 cm w zależności od szerokości. Brak możliwości zastosowania falban.

Markiza Jamaica – najprostsza markiza w obsłudze z napędem ręcznym. Szeroka gama tkanin do wyboru wraz z trzema rodzajami falban. Markiza wyposażona w daszek chroniący tkaninę przed działaniem czynników atmosferycznych. Dostępne szerokości od 210 cm do 700 cm oraz wysięgu od 160 cm do 360 cm.

W salonie CoDoOkna w Katowicach znajdziesz również bardzo szeroki wybór tkanin, z których może powstać Twoja markiza tarasowa.

Zapewniamy POMIAR podczas którego nasz montażysta doradzi najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu na biuro@codookna.pl oraz na Facebooku – facebook.com/codookna.

Nasz salon stacjonarny znajdziesz w Katowicach przy ul. Jankego 64.

ZAMÓW POMIAR NA NASZEJ STRONIE -> KLIKNIJ TUTAJ.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty