Rolety rzymskie na wymiar Katowice

rolety rzymskie

Sypialnia na parterze, okno nad zlewem w kuchni, czy pokój dziecka, które idzie spać przed zmrokiem. Są pomieszczenia, w których firany mogą okazać się elementem nie pasującym do otoczenia. Zatem stawiamy na rolety – najpiękniejsze według klientów są te zwane roletami rzymskimi. 

Rolety rzymskie są tworzone maszynowo oraz ręcznie na wymiar. Wiadomo – maszyna to nie człowiek. Jeśli chcemy, aby roleta idealnie wisiała, nie odginała się, nie było różnic w długości między prawym,a lewym bokiem, lepiej kupić roletę uszytą na wymiar rękami doświadczonej krawcowej. Wyższa cena może trochę odstraszać, ale jest inwestycją na lata i na pewno będzie lepszym wyborem.

Rolety rzymskie są bardzo łatwe w praniu, a zastosowanie odpowiednio dobranej tkaniny, posiadającej wysoką jakość wykonania sprawi, że nie musimy martwić się o zabrudzenia. Rolety rzymskie wykonuje się z tkanin zaciemniających lub transparentnych, w zależności od tego, czy chcemy zaciemnić pomieszczenie czy tylko zapewnić sobie intymności, pozostawiając dopływ światła dziennego. Do wyboru, do koloru: mamy rolety jednokolorowe, w pasy, imitujące len lub w stylu vintage.

Zapraszam po rolety rzymskie na wymiar do naszego salonu CO DO OKNA Katowice. Szeroki wybór materiałów i kolorów pozwoli wybrać rolety idealnie dopasowane do waszego wnętrza oraz gustu. Każda roleta szyta przez nasza firmę jest najwyższej jakości. Zapozna się z nasza ofertą i odwiedź nasz salon.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

dekoracje okienne katowice

Czym udekorować okna?

Dobrze urządzone wnętrze to dbałość o każdy szczegół. Pomieszczenia w stylu nowoczesnym wymagają dobrania odpowiednich kolorów, zachowania minimalizmu, ale także akcentowania aranżacji dzięki dobrze dobranym

Czytaj więcej »