Rolety rzymskie na wymiar Katowice

rolety rzymskie

Sypialnia na parterze, okno nad zlewem w kuchni, czy pokój dziecka, które idzie spać przed zmrokiem. Są pomieszczenia, w których firany mogą okazać się elementem nie pasującym do otoczenia. Zatem stawiamy na rolety – najpiękniejsze według klientów są te zwane roletami rzymskimi. 

Rolety rzymskie są tworzone maszynowo oraz ręcznie na wymiar. Wiadomo – maszyna to nie człowiek. Jeśli chcemy, aby roleta idealnie wisiała, nie odginała się, nie było różnic w długości między prawym,a lewym bokiem, lepiej kupić roletę uszytą na wymiar rękami doświadczonej krawcowej. Wyższa cena może trochę odstraszać, ale jest inwestycją na lata i na pewno będzie lepszym wyborem.

Rolety rzymskie są bardzo łatwe w praniu, a zastosowanie odpowiednio dobranej tkaniny, posiadającej wysoką jakość wykonania sprawi, że nie musimy martwić się o zabrudzenia. Rolety rzymskie wykonuje się z tkanin zaciemniających lub transparentnych, w zależności od tego, czy chcemy zaciemnić pomieszczenie czy tylko zapewnić sobie intymności, pozostawiając dopływ światła dziennego. Do wyboru, do koloru: mamy rolety jednokolorowe, w pasy, imitujące len lub w stylu vintage.

Zapraszam po rolety rzymskie na wymiar do naszego salonu CO DO OKNA Katowice. Szeroki wybór materiałów i kolorów pozwoli wybrać rolety idealnie dopasowane do waszego wnętrza oraz gustu. Każda roleta szyta przez nasza firmę jest najwyższej jakości. Zapozna się z nasza ofertą i odwiedź nasz salon.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Zasłony

Zasłony ocieplające na zimę

W dzisiejszych czasach możemy znaleźć tkaniny o bardzo rożnych właściwościach i przeróżnym zastosowaniu. Warto zapoznać się z tkaninami o właściwościach termoizolacyjnych, które zyskują coraz więcej

Czytaj więcej »
dekoracje okienne katowice

Czym udekorować okna?

Dobrze urządzone wnętrze to dbałość o każdy szczegół. Pomieszczenia w stylu nowoczesnym wymagają dobrania odpowiednich kolorów, zachowania minimalizmu, ale także akcentowania aranżacji dzięki dobrze dobranym

Czytaj więcej »