Markizy, pergole i inne dekoracje okienne. Katowice

markizy

Pogoda w naszych ogrodach i tarasach jest coraz bardziej jesienna – dni są chłodniejsze i krótsze. Jednak taki okres nie musi powodować z naszej rezygnacji na świeżym powietrzu. Podczas jesiennych dni można równie dobrze zachwycać się świeżym powietrzem jak w letnim sezonie, szczególnie podczas, gdy będziemy się delektować kubkiem gorącej herbaty lub kawy 🙂

Pergola i markiza to bardzo popularne osłony słoneczne. Pergole doskonale wtopią się zarówno w nowoczesną, jak i tradycyjną architekturę. Sprawdzą się również przy zastosowaniu bardziej komercyjnym, gdy potrzebujemy zadaszenia nad ogródkiem restauracyjnym. Bez względy na porę dnia, możesz korzystać z komfortowego wypoczynku pod pergolą,nawet gdy zapadnie zmrok wystarczy, że włączysz oświetlenie LED, które uczyni chwile spędzone pod pergolą jeszcze przyjemniejszymi, a to wszystko bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Markiza na tarasie to jeden z ciekawszych trendów ostatnich lat. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – chroni taras przed nadmiernie prażącym słońcem, ale przy tym obniża temperaturę w pomieszczeniu, do którego przylega obiektu i poprawia estetykę otoczenia. Dodatkowo materiały z których są wykonane markizy powodują, że przy małym deszczu również możemy swobodnie przebywać pod markizą.

Szeroka gama tkanin i modeli pozwala doskonale dobrać pergole oraz markizy idealnie pasujące do naszych stylizacji okiennych oraz ogrodowych. Po piękne, trwałe i profesjonalnie wykonane markizy oraz pergole zapraszamy na naszą stronę oraz do salony Co Do Okna Katowice.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty