Karnisz elektryczny – jak działa?

Karnisz elektryczny

Bardzo wygodną alternatywą dla karnisza tradycyjnego stał się karnisz z napędem elektrycznym. Karnisz elektryczny zyskuje w Polsce coraz większe zaufanie i z powodzeniem jest stosowany w wielu wnętrzach.

JAK DZIAŁA KARNISZ ELEKTRYCZNY?

Karnisz ELECTRA wyposażony jest w praktyczne rozwiązania, takie jak funkcja light touch, która pozwala na automatyczne przesuwanie dekoracji poprzez delikatne pociągnięcie tkaniny. Karnisz posiada również inteligentną funkcję start-stop, która daje możliwość ustawienia miejsca zsunięcia i rozsunięcia zasłony.

Taki karnisz z powodzeniem może stać się częścią popularnych ostatnio “inteligentnych domów”, które tworzymy z myślą o funkcjonalności i wygodzie. To jednak również spore ułatwienie dla osób starszych, które za pomocą jednego kliknięcia mogą poradzić sobie z dekoracjami okiennymi w swoim domu.

Popularne są również domy z bardzo wysokim sufitem, gdzie kontrola nad zasłonami może być nieco utrudniona. Karnisz z napędem elektrycznym to wówczas wręcz rzecz obowiązkowa.

Karnisze elektryczne obsługiwane są za pomocą pilota dotykowego, który może być w opcji białej lub czarnej. Istnieje możliwość gięcia karnisza w sposób punktowy lub po łuku.

FUNKCJE

  • kilka możliwości sterowania silnikiem – za pomocą pilota bezprzewodowego, sterowanie przewodowe przekaźnikowe lub wyłącznikiem żaluzjowym
  • funkcja stop: silnik zatrzymuje się automatycznie przy napotkaniu oporu
  • funkcja light touch: po włączeniu, pociągnij delikatnie zasłonę ok. 15 cm i zasłona otworzy się lub zamknie automatycznie
  • funkcja manualna: gdy nie ma zasilania, możesz przesuwać zasłony ręcznie
  • możliwość zatrzymania przesuwu zasłony w odpowiednim momencie
  • cichy mechanizm
  • napęd zapamiętuje położenia krańcowe zasłon, a po odłączeniu zasilania nie wymaga ponownego ustawienia

KARNISZ ELEKTRYCZNY – CECHY

  • napięcie zasilania 110-240 V prądu przemiennego
Karnisz elektryczny

W salonie CoDoOkna znajdziecie szeroki wybór karniszy, nie tylko elektrycznych. Szyny oraz karnisze to nie tylko pomocnik dla zasłon oraz firan, ale same mogą stać się aktorem pierwszego planu. Dzięki swoim zdobieniom oraz sposobem wykonania mogą pełnić dumną rolę dekoracyjną.

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia naszego salonu w Katowicach, przy ul. Jankego 64. Możecie już dzisiaj umówić się z nami na niezobowiązujący pomiar, na który nasza dekoratorka przyjedzie wraz z próbkami oraz wzornikami oraz pomoże przy wyborze odpowiednich materiałów.

ZAMÓW POMIAR TUTAJ

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji!

? ul. Jankego 64, Katowice

✉️ biuro@codookna.pl

☎️ 794 219 555 | 32 352 25 89

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty