Plisy plaster miodu z termoizolacją

Plisa zaciemniająca

Plisy plaster miodu z termoizolacją to genialne rozwiązanie do naszych okien, które sprawdza się zarówno w lato oraz zimę. Te rolety plisowane w wydaniu “plastru miodu” oferują również powłokę termoizolacyjną, dzięki której latem zatrzymają promienie słoneczne na oknie i uchronią nasze wnętrze przed ciężkimi upałami. Jeszcze lepiej jest zimą – to wtedy zatrzymają one chłód i mróz, który przedostaje się do naszego mieszkania właśnie poprzez okna.

Takie rozwiązanie w postacie plisy plaster miodu z termoizolacją to nie tylko fantastyczna funkcjonalność oraz prostota w użytkowaniu, ale również prosta inwestycja, która zwróci się poprzez niższe rachunki za ogrzewanie.

ROLETY PLISOWANE – CZYM SĄ?

Klasyczna roleta materiałowa ogranicza nas do tego, że możemy ją jedynie rozwijać z rolki montowanej do ramy okiennej czy też ściany lub sufitu. Roleta plisowana oferuje nam znacznie więcej, dzięki czemu określamy ją mianem najbardziej przyjemnej i komfortowej dekoracji okiennej dostępnej na rynku. Plisą możemy sterować góra-dół, więc to od nas zależy w jakim położeniu znajdzie się już na samym oknie. W jaki sposób oraz w jakich ilościach słońce będzie wpadać do naszego pomieszczenia – wszystkim możemy sterować za pomocą prostych ruchów.

Sama plisa zwija się w tzw. harmonijkę za pomocą uchwytów, które mamy zamocowane z góry na dole rolety. Materiałów, z których możemy stworzyć plisę jest bardzo dużo. Znajdziemy tutaj nie tylko materiały o różnej kolorystyce oraz wzorach, ale przede wszystkim z różnym zastosowaniem.

Roleta plisowana może być z materiału zaciemniającego, przyciemniającego czy też przejrzystego. Znajdziemy tu też tkaniny, które w lepszy sposób poradzą sobie np. w warunkach kuchennych i będą odporne na zabrudzenia czy też wodę.

W CoDoOkna szyjemy plisy specjalnie na wymiar. Podczas pomiaru doradzimy, która tkanina i o jakim zastosowaniu sprawdzi się w danym pomieszczeniu najlepiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy co będzie dla Ciebie najlepsze.

ZAMÓW POMIAR -> https://codookna.pl/zamow-pomiar/

Plisa honeycomb
Plisa plaster miodu

PLISY PLASTER MIODU Z TERMOIZOLACJĄ – jak to działa?

Aby przejść do tytułowej plisy z termoizolacją warto przedstawić najpierw plisy honeycomb, czyli rolety plisowanej o podwójnej charakterystyce i przypominającej tytułowy “plaster miodu”.

W skrócie:
– lepsza termoizolacja latem i zimą 
– najlepsze zaciemnienie 
– brak widocznych otworów po obu stronach plisy 
– równomierne rozkładanie się materiału 

Plisa z termoizolacją
Plisa z termoizolacją

Plisy plaster miodu z termoizolacją to nic innego jak plisa, w której wykorzystana jest powłoka o specyfice termicznej. Potrafi ona być bardzo skuteczna. Nasi klienci chwalili się tym, że przy odpowiednim użyciu plis termicznych temperatura w mieszkaniu w porównaniu z tą podczas upałów to różnica nawet 8-10 stopni!

Co to znaczy odpowiednie użycie plisy termicznej? Plisa z termoizolacją nie przepuszcza ciepła, które chce przedostać się wraz ze światłem słonecznym. Jeśli zasłonimy nasze okna przed tym, gdy nasze mieszkanie zacznie się nagrzewać od wczesnych godzin porannych to powinniśmy odnieść spory sukces. Pomieszczenie nie nagrzeje się do poziomu egipskich temperatur, dzięki czemu funkcjonowanie w nim będzie o wiele przyjemniejsze.

Najlepszym połączeniem są właśnie plisy plaster miodu oraz termoizolacja, którą możemy schować pomiędzy dwoma warstwami plisy. Zachowana jest wówczas pełna estetyka oraz nie widać dziurek ani sznurków.

Plisa z termoizolacją
Plisy plaster miodu z termoizolacją – nasza realizacja

POMIAR ORAZ KONTAKT

Zamów pomiar na plisy już dzisiaj na naszej stronie. Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu na naszą wizytę. Przyjeżdżamy wraz z wzornikami oraz próbkami tkanin.

ZAMÓW TUTAJ – https://codookna.pl/zamow-pomiar/

Kontakt:

e-mail: biuro@codookna.pl

telefon: 32 352 25 89 (od 10-17, pn-pt)

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty