Inspirujące pomysły na zasłony

Dekoracje okienne mogą zepsuć nam wystrój lub być znaczną inwestycją, która przetrwa lata. Aby pomóc wybrać najlepsze rodzaje dekoracje okienne przedstawiamy parę inspiracji, jak udekorować nasze okna. Od nowoczesnych dekoracji po nieco bardziej tradycyjne – odkryj nieskończone pomysły, które Cię zainspirują.

ZASŁONY

kontrastowe pomysły na okna 2019

Kontrastujące zasłony zrobione z jednej lub dwóch kolorów tkanin tworzą ciepły wygląd i dobrze pasują do niemal każdego stylu projektowania, od tradycyjnego po bardziej nowoczesny. Szukaj kontrastujących zasłon, które mają mocny kolor w zestawieniu z ciepłym, neutralnym, aby z łatwością uzyskać stylowy, warstwowy wygląd.

Rolety Rzymskie

Inną drogą do natychmiastowego zwiększenia codziennego blasku okna jest roleta rzymska, która sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądać wspanialej, ekspansywniej i drożej. A ich ponadczasowy urok sprawia, że ​​są to dekoracje okienne, które są warte inwestycji.

ŻALUZJE

nowoczesne pomysły na okna 2019

Doskonale nadają się do zasłaniania dużych powierzchni okiennych i stanowią doskonałe wykończenie okien do przesuwnych szklanych drzwi. Wybierz jasny kolor, aby przepuszczać trochę światła. W czerni nadają pomieszczeniu wystudiowaną elegancję i chłodny urok, którego trudno nie podziwiać.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty