Rolety rzymskie na wymiar

Rolety rzymskie w kuchni

Rolety rzymskie to bardzo popularne rozwiązanie do okien, które jednak potrzebuje profesjonalnego podejścia. Zwykłe rolety czy żaluzje możemy wybrać bez większego zastanowienia – rodzaj tkaniny oraz kolor bardzo często zupełnie wystarczą do osiągnięcia sukcesu. Dobry wybór rolet rzymskich to jednak nieco bardziej skomplikowany proces, a z pomocą przychodzą rolety rzymskie na wymiar.

Rolety rzymskie na wymiar to nic innego jak rolety specjalnie spersonalizowane dla naszych klientów. My przyjeżdżamy na darmowy pomiar, zbieramy wszelkie potrzebne wymiary. Przy wcześniejszym umówieniu już na miejscu możemy naszym klientom pokazać wcześniej umówione tkaniny. W jakim stylu? O jakich właściwościach? O jakiej teksturze? I oczywiście – w jakim kolorze?

Gdy poznamy już wszystkie wymiary, a rodzaj tkaniny został już odpowiednio wybrany to zaczynamy proces szycia specjalnie na wymiar dla Ciebie! Jest to gwarancja pełnego zadowolenia – możemy od początku, niemal do samego końca stworzyć swoje własne rolety rzymskie.

ROLETY W SIECIÓWKACH CZY W SALONIE DEKORACJI?

Często aby zaoszczędzić chcemy sprawdzić wszystkie opcje na rynku. Produkty w sieciówkach kuszą swoją ceną, ale przy bliższym poznaniu rozczarowują swoją jakością. Rolety rzymskie na wymiar w salonie dekoracji CoDoOkna szyjemy z materiałów najwyższej jakości co gwarantuje trwałość oraz utrzymanie rolet w znacznie lepszym stanie na długi czas. Przy wyborze tkanin można również wybrać materiały o wyjątkowych właściwościach – zaczynając od najpopularniejszego zaciemnienia pokoju, na wygłuszeniu pomieszczenia kończąc.

ROLETY RZYMSKIE NA WYMIAR – TKANINA TO KLUCZ DO SUKCESU

W przypadku rolet rzymskich to właśnie tkanina gra rolę główną. Aby roleta spełniała swoje wszystkie zadania to wybór materiału musi być dopasowany to pomieszczenia oraz potrzeb. Zupełnie inną tkaninę doradzi nasza dekoratorka do kuchni, a inną do sypialni czy salonu. Jeśli roleta rzymska ma pełnić jedynie funkcję dekoracyjną to można zaszaleć z wyborem. Jeśli jednak roleta ma nas wspomagać w kuchni to musi być bardziej wytrzymała na warunki, które panują podczas gotowania. Tkanina wysokiej jakości będzie również przygotowana na pranie w pralce.

Zapraszamy do umówienia się na DARMOWY POMIAR poprzez naszą stronę -> https://codookna.pl/zamow-pomiar/. Daj znam znać co Cię interesuje i kiedy jesteś dostępny, a my skontaktujemy się już w celu umówienia na konkretny termin.

Sprawdź również nasze realizacje, a w tym rolety rzymskie szyte na wymiar 🙂 Wszystko znajdziesz pod tym linkiem -> https://codookna.pl/nasze-realizacje/.

Możecie odwiedzać nas również stacjonarnie – jesteśmy dla Was w salonie w Katowicach, ul. Jankego 64 🙂

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty