Roleta rzymska dzień noc – Katowice

Roleta rzymska dzień noc to współczesna alternatywa dla klasycznej zasłony z firanką. Roleta rzymska DUO – to nic innego jak fantastyczne połączenie dwóch osobnych rolet zamontowanych na jednej listwie. To idealne zestawienie wszystkich zalet firany i zasłony w jednym.

ROLETA RZYMSKA DZIEŃ NOC – JAK TO DZIAŁA?

Spód rolety rzymskiej duo wykonujemy z lekkiego, delikatnego i półprzeźroczystego woalu do wyboru w kolorze białym lub ecru. Ta część rolety pełni rolę ozdobną w dzień, gdy chcemy aby nasz dom rozświetlało słońce. Wierzch rolety to tkanina dekoracyjna, która może mieć różne zastosowanie. W CoDoOkna znajdziecie setki tkanin do wyboru, a w tym m.in. bardzo popularne tkaniny o zastosowaniu zaciemniającym. Szeroka gama kolorów oraz zastosowania pozwoli naszej dekoratorce odpowiednio tak skompletować roletę rzymską dzień noc, aby spełniała wszystkie potrzeby każdego z Was.

Roleta rzymska dzień noc dzięki swojemu podwójnemu wydaniu jest roletą nie tylko bardzo funkcjonalną, ale też dekoracyjną. Przy odpowiednim doborze roleta może zachwycać swoją oryginalnością.

Zapytacie jednak – jak to działa?

Zarówno woal, jak i tkaninę dekoracyjną możemy opuszczać i podnosić za pomocą dwóch sznurków działających NIEZALEŻNIE. Dzięki temu w bardzo wygodny i prosty sposób możesz kontrolować operowanie światłem wpadającym z zewnątrz.

Rolety rzymskie z woalową firanką to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto nie wie, na jaką ozdobę okna się zdecydować. Sprawdzą się nawet w małej kuchni lub sypialni, gdyż dodatek białej lub kremowej firanki optycznie powiększy pomieszczenie.

ROLETY RZYMSKIE W CODOOKNA

W CoDoOkna możesz zamówić roletę rzymską szytą specjalnie na wymiar, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że roleta będzie pasować idealnie do Twojego mieszkania. Już teraz możesz umówić się z nami na zupełnie DARMOWY POMIAR poprzez naszą stronę – https://codookna.pl/zamow-pomiar/. Daj nam znać kiedy jesteś dostępny i co dokładnie Cię interesuje, a my przyjedziemy wraz z wzornikami, a swoje zamówienie skompletujesz nie wychodząc z domu.

Zapraszamy również do naszego salonu stacjonarnego w Katowicach. Olbrzymia ilość tkanin może na początku wydawać się przytłaczająca, ale z pomocą naszej dekoratorki szybko uda się wybrać coś specjalnie dla Ciebie.

Nasz salon znajdziesz tutaj -> MAPA.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty