Jak zamówić zasłonę lub firanę w CoDoOkna?

Jak zamówić zasłony lub firany w CoDoOkna

Zastanawiasz się nad zakupem nowych zasłon lub firan szytych specjalnie dla Ciebie, ale nie wiesz jak to zrobić? Trafiłeś idealnie – tutaj wyjaśnimy Ci krok po kroku – jak zamówić zasłonę lub firanę w CoDoOkna. Opiszemy cały proces wyboru dekoracji okiennej i co będzie Cię czekać, aby Twój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę!

JAK ZAMÓWIĆ ZASŁONY LUB FIRANY W CODOOKNA

ODWIEDZINY/KONTAKT

Krok nr 1 w procesie “jak zamówić zasłonę lub firanę w CoDoOkna” wydaje się oczywisty. To Twój kontakt z nami lub odwiedziny naszego salonu.

Salon CoDoOkna znajduje się w Katowicach przy ul. Jankego 64. To tutaj możesz umówić się z nami na spotkanie informując nas wcześniej telefonicznie lub po prostu wpaść z nieoczekiwaną wizytą. Na miejscu znajdziesz fachową pomoc naszej dekoratorki, która zapozna Cię w początkowej fazie z rozwiązaniami dostępnymi w dekoracji okiennej oraz tkaninami.

Możesz również skontaktować się z nami mailowo lub, jak było wcześniej wspomniane, telefonicznie.

E-mail: ✉️ biuro@codookna.pl

Tel: ☎️ 794 219 555 | 32 352 25 89

WYWIAD

Brzmi poważnie? To nic innego jak rozmowa dekoratorki w sprawie tego czym jesteś zainteresowany – czy chcesz zasłonę, firanę czy może roletę rzymską? Czy tkanina ma spełniać jakieś wyraźne wymagania – pomóc w zasłonieniu, może termoizolacji, a może ma to być po prostu ładna i dekoracyjna forma zasłony okna? Na te pytania musimy znać odpowiedź, aby przygotować się do pomiaru oraz wizyty u Ciebie w domu.

Jak zamówić zasłony lub firany w CoDoOkna? Proces wyboru tkaniny…

POMIAR

Jeśli już wiesz czego potrzebujesz – czy to będzie zasłona, firana czy inne rozwiązanie – nadszedł czas na umówienie pomiaru. Możesz to zrobić poprzez podane wcześniej formy kontaktu, u nas na miejscu w salonie albo nie wychodząc z domu poprzez naszą stronę internetową.

Zrobisz to w mniej niż minutę wypełniając krótki formularz – swoje dane kontaktowe, co Cię interesuje i w jakie dni jesteś dostępny w swoim domu. Wówczas TO MY skontaktujemy się z Tobą w celu dobrania optymalnego dla obu stron terminu pomiaru.

POMIAR ZAMÓWISZ TUTAJ -> https://codookna.pl/zamow-pomiar/

Jak wygląda sam pomiar? Przyjeżdżamy do Ciebie do domu, a dekoratorka zbiera dokładne pomiary potrzebne do realizacji. To również kluczowa sprawa wyceny, gdyż zamawiając produkt na wymiar to właśnie wymiary są decydujące w kwestii ceny.

Pomiar to jednak nie tylko surowa sprawa techniczna. Jak zamówić zasłonę lub firanę w CoDoOkna, jeśli wcześniej nie zapoznasz się dobrze z tkaninami. Podczas kontaktu nasza dekoratorka stworzy pewnego rodzaju “wywiad”, w którym dowie się jakimi materiałami jesteś zainteresowany.

Wówczas wzorniki oraz próbki tkanin będziesz mógł dokładnie obejrzeć w domu. Jest to bardzo ważne, gdyż materiały mogą bardzo różnie wyglądać w odmiennych pomieszczeniach. Inaczej będzie prezentować się u nas w salonie, a inaczej np. w Twojej sypialni, gdzie dostęp promieni słonecznych jest minimalny.

WYCENA

Znamy już wymiary, a tkanina została wybrana? Czas na wycenę. W skład wyceny wchodzić będzie cena materiału, sposób oraz samo szycie, a także montaż, jeśli będziesz zainteresowany taką usługą.

Tutaj to Ty odgrywasz najważniejszą rolę. Jeśli cena jest dla Ciebie odpowiednia – rozpoczynamy zamówienie. Jeśli cena jest zbyt wysoka – to być może ostatnia szansa na delikatną negocjacje rabatu 😉

REALIZACJA ORAZ PŁATNOŚĆ

Wraz z decyzją o tym, że jesteś zainteresowany zawarciem z nami umowy o realizacji – przesyłamy umowę i czekamy na zaliczkę. W momencie wpłynięcia zaliczki przechodzimy natychmiastowo do realizacji zamówienia. Druga część zapłaty za realizację już po zakończeniu.

CZAS OCZEKIWANIA

To bardzo często zadawane przez Was pytanie – jak zamówić zasłonę lub firanę w CoDoOkna i jak długo muszę czekać? Na pierwsze pytanie znajdujesz wszystkie odpowiedzi tutaj, a czas realizacji? “To zależy”.

Zależy przede wszystkim od wyboru tkaniny. Czy jest dostępna na miejscu czy musimy na nią chwilę poczekać. Zależy od pory roku, w której się znajdujemy. Czy jest to szalony czas przedświąteczny, spokojne zimowe dni czy może czas urlopowy?

Głównie odpowiedź brzmi jednak: Około 3-4 tygodnie. W tym czasie dochodzi do zamówienia tkaniny oraz rzeczy najważniejszej – szycia na wymiar. To nie jest produkt gotowy, lecz tworzony specjalnie dla Ciebie.

MONTAŻ

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w wieszaniu zasłon lub firan – oferujemy swoją pomoc. Jeśli w Twoim zamówieniu znajduje się szyna lub karnisz – również oferujemy profesjonalny montaż.

Jednym słowem – nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z montażem!

WYSTAWIENIE OCENY

Zasłony czy firany wiszą w Twoim domu i jesteś zadowolony z zamówienia? My bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za pozytywną opinię naszego salonu na Google oraz Facebooku. Mamy również nadzieję, że to nie nasze pierwsze i ostatnie spotkanie i jeszcze do nas wrócisz 🙂

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Moskitiera plisowana w drzwiach balkonowych

Moskitiera na taras

Moskitiera na taras to idealny sposób na walkę z niechcianymi w naszym mieszkaniu owadami. Te ochronne siatki bardzo skutecznie odstraszają komary czy muchy, a my

Czytaj więcej »