Plisy elektryczne – Katowice

Rolety plisowane od pewnego czasu stały się najlepszym przyjacielem każdego klienta, który ma w domu nietypowe okna. Plisy elektryczne są w stanie dopasować się do przestrzeni architektonicznych i okien w kształcie trójkąta, rombu, okien dachowych czy ogrodowych.

Plisy elektryczne świetnie sprawdzają się również we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Pozwalają na regulację dopływu światła zarówno od dołu jak i od góry. W zależności od naszych preferencji mogą być również zaciemniające, co świetnie sprawdzi się np. w naszej sypialni. Jeśli jednak chcemy aby nad naszym salonem nie zapadł mrok jest możliwość wyboru tkaniny, która dopuści światła nieco więcej.

PLISY ELEKTRYCZNE – KORZYŚCI

Ekologia i oszczędność energii

Plisy elektryczne mogą zostać zaopatrzone w czujnik nasłonecznienia i temperatury – pozwala to na automatyczne uruchomienie scenariuszy. W słoneczny, ciepły dzień zasłony zamkną się, co zmniejszy nagrzewanie pomieszczenia, a tym samym ograniczy koszty klimatyzacji.

Bezpieczeństwo
Dom to miejsce, które kojarzy się z bezpieczeństwem. Aby je zachować instalujemy m.in. alarmy i rolety antywłamaniowe. Jednak podstawowe znaczenie dla ochrony przed włamaniem ma symulacja obecności domowników. Popularność sterowania oświetleniem i roletami nie spełnia już tej funkcji. Rozwiązaniem jest automatyzacja karniszy, rolet rzymskich i żaluzji, bo który złodziej spodziewa się automatycznie sterowanej zasłony?

Prestiż – wyróżnij swoje wnętrze!
Rolety plisowane sterowane z pilota czy smartfona? Zasłona zamykająca się sama po lekkim szarpnięciu?

Wygoda
Przesłony mocowane na dużej wysokości, o dużych wymiarach lub duża ilość systemów w jednym pomieszczeniu to sytuacje gdy ręczna obsługa osłon wewnętrznych jest utrudniona. Z obsługą karniszy elektrycznych poradzi sobie zarówno dziecko jak i osoba mająca trudności z nowymi technologiami. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk by otworzyć wpuścic światło do pomieszczenia.

Lepszy sen
Ponad połowa z nas ma problemy ze snem. Zastosowanie zaciemniających zasłon ułatwi zaśnięcie, a funkcja sterowania czasowego sprawi, że karnisz w sypialni otworzy się wraz z dźwiękiem budzika.

Plisy elektryczne to świetne rozwiązanie gdy w domu mamy wiele okien, które normalnie trzeba byłoby ręcznie ustawiać jedna po drugiej. To też dobry pomysł, gdy roleta znajduje się w miejscu ciężko dostępnym, gdzie obsługa jej poprzez sznurek byłaby uciążliwa.

Zapraszamy po plisy elektryczne – i nie tylko – do naszego salonu CoDoOkna w Katowicach!

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Rolety rzymskie w kuchni

Mało kto wie, ale popularność rolet rzymskich zaczęła się właśnie od okien kuchennych. Kuchnia to zawsze miejsce, w którym najciężej było wybrać odpowiednią dekorację okienną.

Czytaj więcej »