Plisy dzień-noc – cena, opinie

Plisy ponownie zaskakują swoją wszechstronnością w zastosowaniu. Teraz dostępne w salonie CoDoOkna Katowice również w wydaniu dzień i noc, dzięki któremu z łatwością zadbamy o komfort w Twoim domu. Plisy dzień i noc to nic innego jak połączenie dwóch tkanin, które możemy używać według własnego uznania czy nastroju. Używać tkaniny możemy używać osobno lub dwie jednocześnie!

ZASTOSOWANIE

Plisy dzień noc posiadają szeroką gamę materiałów, które możemy dopasować i wybrać w salonie CoDoOkna w Katowicach według własnych preferencji. Materiały może wybrać i dostosować do potrzeb i wymagań danego pomieszczenia – czy to będzie wymagająca kuchnia, a może zaciemniana sypialnia?

W kolekcji tkanin CoDoOkna znajdziemy materiały o różnym zastosowaniu i stopniu przepuszczalności światła. Mogą to być tkaniny transparentne oraz semi-transparentne, które filtrują światło dzienne w taki sposób, aby zapewnić nam komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Światło przedostaje się do pomieszczeń, ale nie przeszkadza w codziennych czynnościach oraz nie nagrzewa naszego mieszkania w słoneczne dni. Wiele osób preferuje również tkaniny blackoutowe, które całkowicie zablokują dostęp światła do wnętrza zapewniając pełne zaciemnienie mieszkania. W pomieszczeniach wystawionych na silne działanie promieni słonecznych możemy dodatkowo zastosować modele termoizolacyjne (o strukturze „plastra miodu”). Skutecznie zadbają o komfortową temperaturę w całym domu, na przykład w pomieszczeniach zlokalizowanych na poddaszu czy w mocno nasłonecznionej kuchni.

Rolety dzień i noc pozwalają jednak przede wszystkim komfortowo dostosować osłonę okien niezależnie od dnia czy pory roku.

MONTAŻ

Wielu klientów w plisach dzień i noc chwali sobie nie tylko zastosowanie samych plis, ale również łatwość ich montażu. Nie różni się od klasycznych rolet plisowanych.

Jej konstrukcja składa się z szyny górnej – montowanej na stałe do okna, ściany lub sufitu – oraz położonych niżej dwóch ruchomych rynien, pomiędzy którymi zamontowane są plisowane tkaniny. Podnosząc je i opuszczając (niezależnie od siebie), decydujemy którą tkaniną i w jakich proporcjach chcemy osłonić okno. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne łączenie materiałów – transparentnych na dzień z blackout’owymi na noc. Możliwość kombinacji jest nieograniczona.

KOSZT

Koszt plisy dzień i noc jest zależny od wymiarów Twoich okien oraz wyboru tkanin. Aby poznać wycenę napisz do nas na biuro@codookna.pl lub na naszym Facebooku (https://www.facebook.com/codookna). Zapraszamy również do naszego salonu CoDoOkna przy ul. Jankego 64 w Katowicach – mapa (kliknij tutaj).

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Zasłony

Zasłony ocieplające na zimę

W dzisiejszych czasach możemy znaleźć tkaniny o bardzo rożnych właściwościach i przeróżnym zastosowaniu. Warto zapoznać się z tkaninami o właściwościach termoizolacyjnych, które zyskują coraz więcej

Czytaj więcej »