Moskitiery drzwiowe na wymiar – Katowice

Moskitiery drzwiowe to wciąż nieustanny lider w ochronie przed owadami w lato i nie tylko. Przez taką osłonę przebić się będą miały problem nawet najbardziej uparte komary. Brzęczenie nad uchem w nocy i pobudka z pogryzionymi rękami przy moskitierach to już tylko zły sen.

Z pomocą przychodzą nam moskitiery drzwiowe, które w CoDoOkna w Katowicach realizujemy na wymiar. Podaj nam swoje wymiary lub zamów darmowy pomiar i po krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z komfortu w swoim mieszkaniu.

System moskitiery drzwiowej stosuje się przede wszystkim do drzwi balkonowych, tarasowych i innych otworów okienno-drzwiowych. Konstrukcja otwieranych moskitier drzwiowych wykonana jest z aluminium, dlatego produkt jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

MOSKITIERY DRZWIOWE – KOMFORT UŻYTKOWNIA

Bardzo prosta forma montażu oraz demontażu moskitiery drzwiowej. Poprzez zastosowanie odpowiednich zawiasów moskitierę łatwo można zdemontować oraz ponownie zamontować. Dzięki temu moskitierę zawsze można zachować w odpowiedniej czystości po każdym okresie użytkowania. Konserwacja posezonowa i przechowywanie nie wymaga skomplikowanych czynności.

Siatka stosowana przy produkcji moskitier drzwiowych wykonana jest z włókna szklanego pokrytego PVC lub ze stali szlachetnej.

Dodatkowo w moskitierach drzwiowych możliwe jest stosowanie samozamykaczy co pozwoli na samoczynne, komfortowe zamykanie się moskitiery.

Moskitiery drzwiowe to również ekonomiczny i skuteczny sposób na pozbycie się owadów. Koniec z toksycznymi spryskiwaczami i ogłuszaczami. Gwarantujemy, że przez moskitierę nie przedrze się ani jeden komar. To również świetny sposób na cyrkulację powietrza – teraz całą noc możesz przespać przy otwartym balkonie, w świeżym powietrzu i bez strachu przed pogryzieniem.

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach, ul. Jankego 64. Piszcie do nas również mailowo (biuro@codookna.pl) lub na naszego Facebooka. Wystarczy podać nam swoje wymiary lub umówić się na pomiar 🙂

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Rolety rzymskie w kuchni

Mało kto wie, ale popularność rolet rzymskich zaczęła się właśnie od okien kuchennych. Kuchnia to zawsze miejsce, w którym najciężej było wybrać odpowiednią dekorację okienną.

Czytaj więcej »