Jak wybrać Markizy Tarasowe – Katowice

Jak wybrać markizy tarasowe? To podstawowe pytanie podczas szukania rozwiązania na stworzenie idealnych warunków na odpoczynek w zacienionym tarasie, podczas letnich upałów.

Markizy poza swoją użytecznością i funkcjonalnością mogą pełnić również świetną rolę w poprawie estetyki naszego domu. W salonie CODOOKNA w Katowicach odpowiemy na pytania – Jaką markizę wybrać? Jaka markiza będzie odpowiednia do otoczenia? Gdzie markizę zamontować?

Duży nacisk przy wyborze markizy tarasowej należy kłaść na wygodę w użytkowaniu oraz ochronę markizy. W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujemy od markizy. Należy wybrać odpowiednie miejsce – markizy tarasowe mogą być montowane zarówno do ścian, wnęk i sufitów. Kolejna podstawowa kwestia to jakie sterowanie markizy tarasowej wybrać – ręczne czy elektryczne.

Markizy tarasowe rozróżniamy na:

– Markizy bez kasety – nie posiadają ochrony w której byłby schowany materiał w czasie złych warunków atmosferycznych. Takie rozwiązanie jest prostsze i tańsze. Markiza tarasowa bez kasety powinna zostać zdemontowana na koniec sezonu pozostawiając metalowe mocowania.

– Markizy z kasetą – to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku, a za razem najbardziej funkcjonalne. Markiza po zwinięciu chowa się całkowicie do kasety dzięki czemu jest zabezpieczona przed czynnikami atmosferycznymi przez cały rok.

Markizy tarasowe w CODOOKNA Katowice to m.in.:

Markiza Corsica jest to konstrukcja lakierowana proszkowo, dzięki czemu chroni elementy metalowe przed korozją. Ten model posiada wyłącznie napęd elektryczny z możliwością zastosowania oświetlenia led.

Markiza Palladio to numer jeden wyborów naszych klientów. Konstrukcja jest malowana proszkowo, a kaseta jest dodatkowo wzmacniana. Możemy zamontować w niej napęd ręczny lub automatyczny. Do wyboru oprócz szerokiej gamy tkanin mamy również 3 rodzaje falban.

Markiza Australia to prosta konstrukcja markizy bez kasety umożliwiająca zamontowanie sterowania elektronicznego.

Markiza Jamajka to kolejny model markiz dostępny w naszym salonie. Oprócz szerokich możliwości tkaniny mamy również wybór 3 falban. Istniej też możliwość zwijania markiz ręcznie za pomocą korby lub elektronicznie.

W salonie CODOOKNA Katowice posiadamy szeroki wybór markiz tarasowych, markiz balkonowych dostosowanych do preferencji każdego klienta.

TYLKO TERAZ – W OKRESIE LETNIM – 30% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE MARKIZY!

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty