Markizy Tarasowe na zamówienie czy w sieciówkach – co wybrać?

Bardzo często nasi klienci zainteresowani zakupem markizy stoją przed wyborem – czy zdecydować się na sklep sieciowy czy salon dekoracji okiennych CoDoOkna w Katowicach. Markizy tarasowe na zamówienie czy sieciówki – co wybrać?

CODOOKNA – markizy tarasowe na zamówienie

Materiał wykorzystany do produkcji markizy trasowej musi się charakteryzować doskonałą wytrzymałością. Markizy często narażone są na rozdarcia, a także wszelkiego rodzaju ubrudzenia. Ważną cechą materiału jest też odporność na płowienie pod wpływem działania światła słonecznego.

Markizy tarasowe na zamówienie w CoDoOkna są wykonywane z wysokiej jakości tkaniny akrylowej zabezpieczonej dodatkowo teflonem. Daje to efekt trwałości, a tkanina na pewno nie wypłowieje na markizie przez długie lata.

Markizy w sieciówkach

Bardzo często dostępne markizy tarasowe w popularnych sieciowych sklepach budowlanych są dostępne w dużo gorszej jakości. Zdarza się, że nie wytrzymują nawet jednego sezonu. Materiały użyte przez sieciówki często sprowadzane są z chińskich koncernów. Dużo niższe koszty są z pewnością kuszące, ale nie zawsze oznaczają wysoką jakość. W perspektywie lat wydaje się to być dużo mniej opłacalnym wydatkiem. Swoim klientom zalecamy lepiej zainwestować raz a dobrze, na długie lata.

TYLKO TERAZ -30% NA MARKIZY W CODOOKNA

Tylko teraz w okresie wakacyjnym w salonie dekoracji okiennych CoDoOkna klienci mogą skorzystać z 30% zniżki na wszystkie markizy. Markizy tarasowe na zamówienie oferowane w naszym salonie to m.in. markizy produkowane przez polską firmę SELT.

Przyjdź i sprawdź naszą ofertę! Salon dekoracji okiennych CoDoOkna, Katowice, Jankego 64 (mapa). Telefon: 32 352 25 89

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

dekoracje okienne katowice

Czym udekorować okna?

Dobrze urządzone wnętrze to dbałość o każdy szczegół. Pomieszczenia w stylu nowoczesnym wymagają dobrania odpowiednich kolorów, zachowania minimalizmu, ale także akcentowania aranżacji dzięki dobrze dobranym

Czytaj więcej »