Markizy Tarasowe na zamówienie czy w sieciówkach – co wybrać?

Bardzo często nasi klienci zainteresowani zakupem markizy stoją przed wyborem – czy zdecydować się na sklep sieciowy czy salon dekoracji okiennych CoDoOkna w Katowicach. Markizy tarasowe na zamówienie czy sieciówki – co wybrać?

CODOOKNA – markizy tarasowe na zamówienie

Materiał wykorzystany do produkcji markizy trasowej musi się charakteryzować doskonałą wytrzymałością. Markizy często narażone są na rozdarcia, a także wszelkiego rodzaju ubrudzenia. Ważną cechą materiału jest też odporność na płowienie pod wpływem działania światła słonecznego.

Markizy tarasowe na zamówienie w CoDoOkna są wykonywane z wysokiej jakości tkaniny akrylowej zabezpieczonej dodatkowo teflonem. Daje to efekt trwałości, a tkanina na pewno nie wypłowieje na markizie przez długie lata.

Markizy w sieciówkach

Bardzo często dostępne markizy tarasowe w popularnych sieciowych sklepach budowlanych są dostępne w dużo gorszej jakości. Zdarza się, że nie wytrzymują nawet jednego sezonu. Materiały użyte przez sieciówki często sprowadzane są z chińskich koncernów. Dużo niższe koszty są z pewnością kuszące, ale nie zawsze oznaczają wysoką jakość. W perspektywie lat wydaje się to być dużo mniej opłacalnym wydatkiem. Swoim klientom zalecamy lepiej zainwestować raz a dobrze, na długie lata.

TYLKO TERAZ -30% NA MARKIZY W CODOOKNA

Tylko teraz w okresie wakacyjnym w salonie dekoracji okiennych CoDoOkna klienci mogą skorzystać z 30% zniżki na wszystkie markizy. Markizy tarasowe na zamówienie oferowane w naszym salonie to m.in. markizy produkowane przez polską firmę SELT.

Przyjdź i sprawdź naszą ofertę! Salon dekoracji okiennych CoDoOkna, Katowice, Jankego 64 (mapa). Telefon: 32 352 25 89

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty