Markiza Palladio | Markizy Katowice

Naszym klientom polecamy Markizę Palladio, która sprawdza się w trudnych warunkach oraz jest dostępna ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym. W salonie CoDoOkna Katowice przychodzimy do Was z wiosenną promocją na Markizy Katowice, w której wszystkie markizy przeceniliśmy o -20% 🙂

Markiza Palladio Selt to najpopularniejszy model markizy w kasecie, która chroni tkaninę z każdej strony. Tkanina chowa się szczelnie do kasety, przednia belka szczelnie zamyka kasetę, tworząc doskonałą ochronę dla tkaniny. Ramiona markizy są rozkładane i wykonane ze specjalnego stopu aluminium w których zamontowany jest Łańcuch Flyer’a. Markizę w CoDoOkna wykonujemy na wymiar. Szerokość to nawet 7m a wysięg to maksymalnie 3,6m. Dostępne różne kolory tkanin, konstrukcji oraz różne mocowania.

Cała konstrukcja Markizy Palladio SELT opiera się na solidnej aluminiowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy. Markizy Katowice w CoDoOkna lakierujemy techniką proszkową na pięć standardowych kolorów – białe, beżowe, srebrne, brązowe oraz w grafitowe. Do markizy możemy opcjonalnie zamontować napęd elektryczny z automatyką oraz oświetlenie LED.

Markiza Palladio posiada również zintegrowaną kasetę. Jest to szczelna kaseta, która chroni tkaninę z każdej strony. Przednia belka, szczelnie zamyka kasetę, tworząc doskonałą ochronę dla tkaniny.

Oferowane opcjonalnie sterowanie automatyczne najwyższej klasy napędami marki Somfy, oświetlenie halogenowe czy promienniki ciepła. Poozwola to komfortowo użytkować Twoją Markizę Palladio nawet do późnej jesieni. Automatyka Somfy io-homecontrol (jedna z opcji) daje Ci możliwość sterowania zarówno markizą jak i oświetleniem i urządzeniami peryferyjnymi (nawet fontanną ogrodową) z poziomu Twojego tabletu, smartfona, komputera poprzez aplikacje mobilne.

Bardzo wytrzymała konstrukcja markizy tarasowej pozwala na wykonanie jej w dużych rozmiarach. Maksymalna szerokość w przypadku Markizy Palladio to 7m a wysięg to nawet 3,6m.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Rolety rzymskie w kuchni

Mało kto wie, ale popularność rolet rzymskich zaczęła się właśnie od okien kuchennych. Kuchnia to zawsze miejsce, w którym najciężej było wybrać odpowiednią dekorację okienną.

Czytaj więcej »