Żaluzje aluminiowe sterowane jak plisy! Jak to działa?

Żaluzje aluminiowe były jakiś czas temu bardzo popularnym rozwiązaniem jako dekoracja okienna. Zmieniło się to, gdy na rynku pojawiły się rolety materiałowe czy też droższe żaluzje drewniane. Wiele osób żaluzje aluminiowe kojarzy z czasami PRL-u, ale aktualnie aluminium zyskuje na popularności. Zwłaszcza teraz, gdy pojawią się tak innowacyjne rozwiązania jak żaluzje aluminiowe sterowane jak plisy. Jak to działa, jak to wygląda? Zapraszamy do krótkiej lektury.

Żaluzje aluminiowe sterowane góra/dół

DLACZEGO TAK BARDZO LUBIMY PLISY?

Wielokrotnie na naszym blogu pojawiało się stwierdzenie, że plisy to najbardziej komfortowa i wygodna osłona okienna. Sterowanie góra/dół sprawia, że mamy niemalże 100% kontrolę nad tym ile i w jaki sposób ma wpadać promieni słonecznych do naszego domu.

Dodając do tego ogromny wybór tkanin oraz rozwiązanie plisy dzień i noc, gdzie mamy do wyboru tkaninę dekoracyjną wraz z zasłonową, sprawia, że to produkt ciężki do odrzucenia.

Mało? Wiele osób boi się inwazyjnego sposobu montażu, który wiele dekoracji okiennych jednak wymaga. W przypadku plis montaż odbywa się jedynie do listwy przyszybowej, dzięki czemu jest szybki, łatwy, a okna nie tracą na gwarancji.

ŻALUZJE ALUMINIOWE STEROWANE JAK PLISY

Teraz wszystkie te atuty wymieniowe w sterowaniu plisami należy połączyć i umieścić w najnowszym wydaniu żaluzji aluminiowych.

Lamele aluminiowe, zgrabny uchwyt u góry oraz na dole, który pozwala sterować całą żaluzją w sposób łatwy i komfortowy.

Mało tego, lamele – jak to lamele – sprawiają, że kontrola nad światłem staje się jeszcze skuteczniejsza. Teraz możemy sterować dekoracją okienną góra/dół oraz sterować samymi lamelami, którymi możemy przyciemniać wnętrze, w całości przysłonić, a wszystko wygląda bardzo elegancko i estetycznie.

Wcześniej sterowanie żaluzjami aluminiowymi odbywało się za pomocą sznurków, które niektórym sprawiały problemy. Żaluzjami ciężko sterować sznurkowo, aby symetrycznie podciągnęły się po obu stronach. Teraz pozbywamy się sznurków, a całe sterowanie zostawiamy w Waszych rękach.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ŻALUZJE ALUMINIOWE?

Trwałość i wytrzymałość – lamele aluminiowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Sprawia to, że przez wiele, wiele lat będzie można cieszyć się z ich funkcjonowania.

Wielkość oraz lekkość – to jedna z największych przewag żaluzji aluminiowych nad żaluzjami drewnianymi. Aluminium jest o wiele lżejsze i cieńsze, dzięki czemu powieszone na oknie sprawia, że nie obciąża go i nie powoduje problemów w funkcjonowaniu. Często zwinięte żaluzje drewniane zajmują większą część okna co wygląda po prostu źle i nieestetycznie. Z aluminium nie ma tego problemu.

Cena – żaluzje aluminiowe są tańszym rozwiązaniem niż naturalne drewno, a teraz dodatkowo w CoDoOkna oferują też nowe rozwiązania w sterowaniu.

Czyszczenie – jest to po prostu banalnie proste. Nie trzeba żadnej chemii, żadnej wyjątkowej, magicznej ścierki. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i zabrudzenia. Dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie higienę i porządek w swoim otoczeniu.

Elegancki wygląd – idealne dla salonów, sypialni oraz wszelkiego rodzaju pomieszczeń pracowniczych, czy gabinetów. Sprawiają, że wnętrze wygląda niesamowicie profesjonalnie oraz schludnie.

__________________________________________________________________

Zamów pomiar na żaluzję aluminiową już teraz na naszej stronie -> https://codookna.pl/zamow-pomiar/. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z nami! Podaj nam wymiary Twoich okien i umów się na realizację zamówienia:

𝗞𝗢𝗡𝗧𝗔𝗞𝗧:

🏠Adres: 
ul. Armii Krajowej 81, Katowice

✉️ E-mail: 
biuro@codookna.pl

☎️ Telefon:
👩794 219 555 – specjalistka ds. dekoracji okiennych
👨533 284 388 – specjalista ds. technicznych
🏠32 352 25 89 – salon

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty