Markiza Corsica – charakterystyka | Markizy Katowice

W salonie CoDoOkna Katowice przychodzimy do Was z wiosenną promocją na Markizy Katowice, w której wszystkie markizy przeceniliśmy o -20% 🙂 Jedną z najlepiej sprzedających się markiz jest Markiza Corsica.

Markiza Corsica Selt to markiza kasetowa stworzona z myślą o zaciemnianiu nowoczesnych tarasów. Konstrukcja systemu wykonana jest z aluminium lakierowanego proszkowo, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów gwarantuje markizie niezawodne, wieloletnie działanie.

Warto dodać, że kaseta markizy oparta została na kwadratowej belce nośnej, co przy dużych gabarytach zapewnia stabilność całej konstrukcji, a jednocześnie znacznie ułatwia jej montaż. Kaseta będzie chronić tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi.

Swoim klientom proponujemy również system oświetlenia LED, co sprawia, ze użytkownik może swobodnie korzystać z uroków letnich wieczorów. Do markizy możemy także opcjonalnie zamówić automatyczne czujniki wiatru lub wstrząsu – w CoDoOkna przy zastosowaniu napędu elektrycznego jest to gratis.

Markiza Corsica dzięki swoim walorom estetycznym, poza funkcją zaciemniającą, może zadowolić klientów również pod względem dekoracyjnym w ogródku czy na tarasie. Markiza nadaje indywidualny i niepowtarzalny charakter i potrafi sprawić, że siedzenie na świeżym powietrzu staje się o wiele przyjemniejsze. Maksymalna szerokość markizy to 7m a wysięg to nawet 3,6m.

Markiza Corsica dostępna jest wyłącznie z napędem elektrycznym, którym można sterować radiowo. Do wykorzystania szeroka gama tkanin – w tym beż, biel, srebrny, brąz czy grafit.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty