Moskitiera ramkowa – sposób na komary

Moskitiera ramkowa - kolor osprzętu do wyboru

Nie ma lepszego sposobu na owady niż moskitiera ramkowa w oknach. To gwarancja tego, że przez ochronną siatkę nie przedostanie się żaden uciążliwy komar. To nie tylko komfort i kolejny problem z głowy, ale również zaoszczędzone pieniądze. Jedna moskitiera na wymiar z CoDoOkna Katowice może starczyć nawet na kilka sezonów, dzięki czemu nie będziesz już musiał szukać kolejnych, nieskutecznych i toksycznych psikaczy, sprayów czy wtyczek do kontaktów.

Moskitiera ramkowa to Twój najlepszy przyjaciel w walce z komarami 🙂 Tanio i skutecznie możesz zagwarantować sobie spokojne wieczory przy otwartym balkonie czy oknie. Koniec z pogryzieniami i brzęczeniem nad uchem.

Zamówienie na wymiar

W CoDoOkna w Katowicach oferujemy darmowy pomiar, aby zamówiony produkt idealnie pasował do wymiarów Twojego okna. Jeśli jednak jesteś pewny swoich wymiarów to wystarczy do nas napisać i zamówić moskitierę. Kolor profili można wybierać spośród dostępnych odcieni, aby dopasować go do ramy okna i architektury budynku. Sposób i estetyka wykonania przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi modnych i praktycznych rozwiązań. Dodatkowo grafitowy kolor siatki sprawia, że jest ona praktycznie niewidoczna oraz nie wpływa na ilość wpadającego do środka światła. 

Moskitiera ramkowa – łatwy montaż

Moskitiera ramkowa to również bardzo łatwy montaż, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze bez pomocy specjalistów. Moskitierę mocuje się na wygodne haczyki na zewnątrz okna, co nie przeszkadza w zamontowaniu rolet czy powieszeniu firanek.

Prosty montaż i demontaż pozwala z łatwością zdjąć moskitierę ramkową z okna po sezonie oraz w celu jej konserwacji. Powinna być ona bowiem regularnie czyszczona – w końcu zbiera się na niej sporo zanieczyszczeń z zewnątrz. Po ściągnięciu z okna należy przetrzeć siatkę wilgotną szmatką z ciepłą wodą (max. 30 stopni Celsjusza) z minimalną ilością detergentu (np. płynu do prania). Nie powinno się jej dociskać i szorować, aby nie uszkodzić struktury. Do osuszania należy wykorzystać suchy ręcznik.

Zamów już teraz i postaw się komarom! Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Katowicach – ul. Jankego 64 lub do kontaktu na biuro@codookna.pl i na Facebooku (facebook.com/codookna).

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty