Plisy smart do okien przesuwnych

Plisy smart

Plisy SMART na ratunek? Przy wyborze dekoracji okiennych, poza walorami estetycznymi, musimy kierować się również tym jaki montaż jest możliwy w naszym domu. Plisy to bardzo popularne rozwiązanie, gdyż gwarantują bardzo komfortowy sposób użytkowania, a przy tym spełniają wiele potrzebnych funkcji. Niestety, bardzo często pojawiał się problem gdy nasi klienci chcieli zamontować plisy w całym domu. Plisy w oknach przesuwnych przez swój mechanizm nie były możliwe do zamontowania, ale dzisiaj w CoDoOkna to już przeszłość.

Z pomocą przychodzą plisy SMART, które dedykowane są właśnie do okien przesuwnych i okien tarasowych.

Plisy SMART – nowe rozwiązanie dla przesuwnych okien tarasowych

Dedykowane w szczególności oknom tarasowym, przesuwnym (Typu HS), trzyszybowym, z płytkimi listwami przyszybowymi. Plisy SMART dobrze sprawdzą się jednak również przy standardowych oknach. Plisy SMART charakteryzuje wąski profil do obsługi, specjalnie dedykowana tkanina o szerokości 15 mm oraz brak uchwytu sterującego (przesuwanie odbywa się za pomocą profilu).

Teraz również w wersji dzień i noc

Plisy dzień noc posiadają szeroką gamę materiałów, które możemy dopasować i wybrać w salonie CoDoOkna w Katowicach według własnych preferencji. Materiały może wybrać i dostosować do potrzeb i wymagań danego pomieszczenia – czy to będzie wymagająca kuchnia, a może zaciemniana sypialnia?

W kolekcji tkanin CoDoOkna znajdziemy materiały o różnym zastosowaniu i stopniu przepuszczalności światła. Mogą to być tkaniny transparentne oraz semi-transparentne, które filtrują światło dzienne w taki sposób, aby zapewnić nam komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Światło przedostaje się do pomieszczeń, ale nie przeszkadza w codziennych czynnościach oraz nie nagrzewa naszego mieszkania w słoneczne dni. Wiele osób preferuje również tkaniny blackoutowe, które całkowicie zablokują dostęp światła do wnętrza zapewniając pełne zaciemnienie mieszkania.

Umów się na DARMOWY POMIAR w CoDoOkna i sprawdź jak plisy SMART sprawdzą się u Ciebie – kliknij tutaj (klik)!

Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się o wysokiej jakości naszych tkanin. Zapraszamy również do naszego salonu stacjonarnego w Katowicach, ul. Jankego 64 (mapa).

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty