Rolety dzień noc – dlaczego tak chętnie je kupujemy?

rolety dzień/ noc
Rolety dzień noc są niewątpliwie jednym z bardziej popularnych produktów w śród dekoracji okiennych. Mnóstwo ludzi pyta o nie w sklepach stacjonarnych, a także w wyszukiwarkach internetowych i są bardzo często spotykane w naszych domach. Jednak co jest przyczyną tak rozwijającej się mody własnie na osłony okienne typu dzień noc?

Rolety dzień noc posiadają jedną prostą cechę odróżniającą je od innych rolet… jest to mianowicie możliwość prześwitu rolety bez konieczności jej całkowitego zwijania i rozwijania. Wyglądają trochę jak żaluzje, jednak wszystko działa płynnie i nie są sztywne. Naprzemienne pasy stanowią zgrabną i estetyczną całość, którą można stworzyć z tkanin i odcieni jakie nam tylko pasuj. Na rynku są dostępne tysiące tkanin, które idealnie współgrają tworząc całość rolety. Rolety dzień noc doskonale współgrają również z firanami i zasłonami, co nie wątpliwie również działa na ich plus.

W naszym sklepie CO DO OKNA Katowice dostępnych jest wiele rodzajów tego typu rolet – różnią się między sobą konstrukcją oraz sposobem montażu. Warto jednak pamiętać, że nazwa dzień noc tyczy się tylko samej formy szycia materiału. Mamy więc do wyboru wersję klasyczną, wersję mini, albo też wersję rolet w kasecie.

Rolety dzień noc odróżniają się między sobą konstrukcją, sposobem montażu oraz przede wszystkim montażem i wyglądem. Najczęściej są to rolety w dwóch kolorach – jasnym i ciemnym – jednak obecnie spotkać można w sklepach także rolety w jednym kolorze (w dwóch odcieniach), a nawet trójkolorowe. Co więcej pojawiaj się na rynku rolety dzień noc z nadrukowanym wzorem oraz rolety rzymskie z tkaniną dzień noc, które są również bardzo ciekawe i oryginalne. Nowe modele tworzone są specjalnie po to, żeby jeszcze lepiej odpowiadały rosnącym potrzebom klientów i umożliwiały dodatkowe dekorowanie wnętrz.

Odwiedź nasz salon CO DO OKNA w Katowicach, albo skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.  W naszym sklepie znajdziesz również wiele ciekawych produktów jak: Plisy, Markizy, Rolety rzymskie i inne dekoracje okienne. Udekoruj z nami swoje wymarzone wnętrze.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty