Rolety dzień noc zaciemniające – zalety na lato

Rolety dzień noc zaciemniające

Bardzo często szukamy na lato dobrego rozwiązania, które zabezpieczy nasz dom przed nadmiernym słońcem i ciepłem w pomieszczeniu. Z pomocą przychodzi proste rozwiązanie – rolety dzień noc zaciemniające. Przy użyciu odpowiedniego materiału dostępnego w CoDoOkna Katowice można stworzyć idealne rolety dzień noc, które sprawdzą się również w upalne dni.

Więcej informacji o roletach zaciemniających lub przyciemniających znajdziesz również na naszym blogu -> https://codookna.pl/rolety-zaciemniajace-czy-przyciemniajace/.

Rolety dzień noc zaciemniające to efektywna ochrona przed słońcem

Rolety dzień noc przyciemniające to bardzo prosty i komfortowy sposób na ochronę przed słońcem. Przy odpowiednim doborze materiałów mogą one zapewnić doskonałą kontrolę nad światłem. Rolety można ustawić w taki sposób, że pomieszczenie nie będzie się nadmiernie nagrzewać, ale nie będzie w nim również nadzwyczajnie ciemno. Powoduje to więc, że będziesz mógł swobodnie wykonywać czynności domowe lub pracować zdalnie.

Wygoda użytkowania

Rolety dzień noc zaciemniające są możliwe do zamontowania w dwóch wariantach – z napędem ręcznym oraz elektrycznym. Przy zastosowaniu elektryki komfort jest ogromny – możemy bez wychodzenia z łóżka lub bez ruszania się z kanapy za pomocą jednego kliknięcia dostosować swoje rolety do własnych wymagań. Jeśli jednak zdecydujemy się na prostsze rozwiązanie, czyli klasyczny napęd ręczny to rolety dzień noc bardzo często stworzone są z lekkich i nieinwazyjnych tkanin, którymi bardzo łatwo jest regulować.

Szeroki wybór tkanin i wzorów

Rolety dzień noc to również możliwość dostosowania kolorów i wzorów do wystroju naszego mieszkania. To bardzo ważne, gdyż nie wyobrażamy sobie wstawienia rolety o jaskrawym kolorze z wymyślną ilością wzorów w mieszkaniu o stonowanym charakterze. W CoDoOkna Katowice ilość wzorników jest bardzo duża, dzięki czemu klienci z pewnością znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Odwiedź nasz salon w Katowicach – ul. Jankego 64. Sprawdź jak do nas dojechać na mapie Google -> kliknij tutaj 🙂

Możesz napisać do nas również wiadomość na Facebooku (facebook.com/codookna) lub poprzez maila (biuro@codookna.pl).

Umów się na darmowy pomiar poprzez naszą stronę tutaj -> https://codookna.pl/zamow-pomiar/

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty