Rolety, żaluzje drewniane, plisy i rolety rzymskie – najpopularniejsze dekoracje okienne

dekoracje okienne

Rolety, żaluzje drewniane, plisy i rolety rzymskie to jedne z najpopularniejszych dekoracji okiennych. Czym się kierować przy podejmowaniu decyzji, aby dopasować do naszej aranżacji? 

Stając przed wyborem, co powiesić w oknach, warto zdać sobie sprawę, że zarówno dekoracje okienne, jak i całe wnętrze musi tworzyć spójna całość. Inwestując w tkaniny czy karnisze może się okazać, że trzeba będzie je wymienić, ponieważ nie współgrają z naszym wnętrzem. Nie każdy materiał nadaje się też na rolety rzymskie czy zasłony. Wielu klientów prosi od razu o rolety rzymskie, ale nie wszędzie będą dobrym rozwiązaniem. Rolety, plisy czy żaluzje montowane na oknie tarasowym, kiedy są opuszczone, wyglądają bardzo ładnie, ale kłopotliwe jest permanentne podciąganie ich do góry, kiedy latem często wychodzimy do ogrodu lub na taras. Rozwiązaniem w niektórych przypadkach może być silnik, który zrobi to za nas, lub wybór innej formy zasłonięcia okna. Jednak aby dobrze dobrać kolor drewnianych żaluzji, zasłon czy rolet, warto szukać opinii specjalisty lub doradzić się sprzedawcy w sklepie. W naszym sklepie CODOOKNA z przyjemnością Tobie doradzimy jakie materiały i produkty wybrać do wnętrza.

Jeśli chcesz nadać swojemu domowi elegancji i wyrafinowania najpopularniejsze dekoracje okienne, takie jak drewniane żaluzje, rolety rzymskie plisy są dobrym rozwiązaniem.Wyglądają wspaniale i bardzo elegancko. Można je również stosować pod zasłony i firany. Co najlepsze, istnieje wiele stylów i kolorów do wyboru, co oznacza, że idealnie pasują w każdej estetyce domowej. Rolety, plisy, żaluzje drewniane i inne dekoracje okienne to zawsze popularnym wyborem dla właścicieli domów i początkujących projektantów wnętrz, ponieważ mają ponadczasowy wygląd, który z upływem lat poprawi wygląd Twojego domu.

Zapraszamy do naszego salonu CODOOKNA w Katowicach, gdzie posiadamy szeroki wybór rolet, plis, żaluzji oraz innych dekoracji okiennych.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty