Najlepsze zaciemniające plisy

Plisy honeycomb

Jak rozpoznać najlepsze zaciemniające plisy? Po tym czy posiadają tzw. “plaster miodu”! Plisy honeycomb to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną sterować swoją dekoracją okienną góra-dół, a przy tym zadbać o zaciemnienie lub termoizolację pomieszczenia. Plisy honeycomb to nic innego jak plisa stworzona z podwójnego materiału co daje nam efekt “plastra miodu”.

Dzięki rozwiązaniu honeycomb nie widać m.in. klasycznych dziurek po poprowadzonym wzdłuż plisy sznurku, a od wewnętrznej strony można stworzyć powłokę termoizolacyjną. W CoDoOkna do wyboru mamy wiele tkanin, w tym w pełni zaciemniające lub przyciemniające. Po obu stronach plisy użyte są te same materiały, dzięki czemu strony nie różnią się.

Najlepsze zaciemniające plisy

Bardzo często plisy, które wybieramy w sieciówkach spełniają funkcję sterowania góra-dół. Problem pojawia się jednak, gdy w dzień za oknem ostre słońce, a w nocy chcielibyśmy się wyspać. Plisy honeycomb zakupione w salonie dekoracji okiennych możemy stworzyć specjalnie według Twoich potrzeb. Materiały termoizolacyjne czy zaciemniające mogą sprawić, że życie codzienne w mieszkaniu stanie się znacznie wygodniejsze.

Zaciemnienie to jednak niejedyny atut plisy honeycomb. W skrócie:
– lepsza termoizolacja latem i zimą ??
– najlepsze zaciemnienie ?
– brak widocznych otworów po obu stronach plisy ?
– równomierne rozkładanie się materiału ?

Plisy, żaluzje plisowane honeycomb, plaster miodu Puławy • OLX.pl
“Plaster miodu” – plisa honeycomb

Do jakich okien plisy honeycomb?

Roletę plisowana honeycomb można zastosować tak naprawdę w każdym rodzaju okna, choć najczęściej wybierane są do okien dachowych, ponieważ zatrzymują dużą ilość światła i ciepła wpadającego przez nie. Plisy – zwłaszcza te robione na indywidualne zamówienie – mogą być stosowane również w oknach okrągłych, trójkątnych, a także o nietypowych kształtach.

Zamów pomiar na plisy już dzisiaj na naszej stronie -> https://codookna.pl/zamow-pomiar/

Możesz również skontaktować się z naszą dekoratorką, która pomoże doradzić Ci przy wyborze odpowiedniej dekoracji okiennej do Twojego domu.

Kontakt:
✉️ biuro@codookna.pl ☎️ 32 352 25 89

Zapraszamy również do odwiedzin naszego salonu stacjonarnego w Katowicach przy ul. Jankego 64.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty